Gliss Agua Revive szampon do włosów normalnych i suchych nawilżający

Gliss Kur
51Gliss Agua Revive szampon do włosów normalnych i suchych nawilżający
Szampon Gliss Aqua Revive z kwasem hialuronowym i algami morskimi do włosów normalnych i suchych. Dla zdrowo wyglądających włosów. Oczyszczenie bez obciążania, zapewnia do 48 godzin nawilżenia włosów już po pierwszym zastosowaniu.
Gliss Agua Revive szampon do włosów normalnych i suchych nawilżającyGliss Agua Revive szampon do włosów normalnych i suchych nawilżający
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

pojemność

cena za litr

43,60 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101659214

9000101659214

Cena: 17,44 zł

Produkt chwilowo niedostępny
17.44 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Agua Revive szampon do włosów normalnych i suchych nawilżający marki Gliss Kur?

Jak powstał produkt Agua Revive szampon do włosów normalnych i suchych nawilżający firmy Gliss Kur - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethylsilanol Hyaluronate, Glycerin, Laminaria Saccharina Extract, Hydrolyzed Keratin, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Coco-Glucoside, Polyquaternium-10, Glyceryl Oleate, Citric Acid, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Panthenol, Benzyl Salicylate, Sodium Hydroxide, Linalool, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

Producent marki Gliss Kur opisuje Agua Revive szampon do włosów normalnych i suchych nawilżający tak:

Szampon Gliss Aqua Revive z kwasem hialuronowym i algami morskimi do włosów normalnych i suchych. Dla zdrowo wyglądających włosów. Oczyszczenie bez obciążania, zapewnia do 48 godzin nawilżenia włosów już po pierwszym zastosowaniu.
Marka:Gliss
Rodzaj opakowania:Butelka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Agua Revive szampon do włosów normalnych i suchych nawilżający firmy Gliss Kur? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii włosy

    Gliss Agua Revive szampon do włosów normalnych i suchych nawilżający w sklepie dodomku.pl należy do kategorii włosy. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 74 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    15% rabatu po dodaniu do koszyka
    Hipp Żel do mycia ciała i włosów Hipp Żel do mycia ciała i włosów
    od urodzenia 400 ml
    62,48zł/l

    Cena: 24,99 zł

    PLN
    1
    62
    Ziaja Wygładzający szampon do Ziaja Wygładzający szampon do
    włosów liście baobabu 400 ml
    29,98zł/l

    Cena: 11,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przydatności
    2028-07-31
    Ziaja szampon codzienna pielęgnacja Ziaja szampon codzienna pielęgnacja
    do każdego rodzaju włosów 400 ml
    23,95zł/l

    Cena: 9,58 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2028-07-30
    Donegal grzebień do włosów Donegal grzebień do włosów
    15,5cm różne kolory 1 szt.

    Cena: 3,66 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal grzebień do rozczesywania Donegal grzebień do rozczesywania
    włosów 8,8cm 1 szt.

    Cena: 3,50 zł

    PLN
    1
    3
    Wella Wellaton krem trwale Wella Wellaton krem trwale
    koloryzujący z Serum z Provitaminą B5 9/0 1 szt.

    Cena: 17,60 zł

    PLN
    1
    2
    Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
    po 12. miesiącu 150 ml
    45,53zł/l

    Cena: 6,83 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2028-03-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5