Galbani ser mozzarella

Galbani
21Galbani ser mozzarella
Odpowiedni dla wegetarian.
Galbani  ser mozzarellaGalbani  ser mozzarella
masa netto

masa netto

125 g

pojemność

cena za kilogram

54,80 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8000430133035

8000430133035

Cena: 6,85 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.85 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Ser Mozzarella niedojrzewający w zalewie firmy Galbani.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Ser Mozzarella niedojrzewający w zalewie marki Galbani:

mleko pasteryzowane, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, podpuszczka mikrobiologiczna
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna989 kJ / 238 kcal
Tłuszcz18 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone13 g
Węglowodany2,0 g
w tym cukry1,0 g
Białko17 g
Sol0,70 g

Mleko : Zawiera

Producent marki Galbani opisuje Ser Mozzarella niedojrzewający w zalewie tak:

Odpowiedni dla wegetarian.
Marka:Galbani
O marce:Marka numer 1 we Włoszech w sprzedaży serów pakowanych.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ser Mozzarella niedojrzewający w zalewie.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od+2 ℃ do+7 ℃. Spożyć bezpośrednio po otwarciu. Należy spożyć do: data i numer partii na opakowaniu
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Czechy
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Ser Mozzarella niedojrzewający w zalewie firmy Galbani? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii sery białe (twaróg, feta, mozzarella...)

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Galbani ser mozzarella do kategorii sery białe (twaróg, feta, mozzarella...).

    Bakoma Mozzarella Bakoma Mozzarella
    Data przyd. 2026-10-21
    Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
    z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-02-10
    Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
    z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-01-18
    Piątnica Mascarpone serek Piątnica Mascarpone serek
    250 g
    42,80zł/kg

    Cena: 10,70 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-10-26
    Piątnica twaróg wiejski półtłusty Piątnica twaróg wiejski półtłusty
    4% tł. 250 g
    24,92zł/kg

    Cena: 6,23 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2026-10-18
    Piątnica twaróg wiejski lekki Piątnica twaróg wiejski lekki
    0% tł. 250 g
    24,92zł/kg

    Cena: 6,23 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2026-10-20
    Piątnica twaróg mielony Piątnica twaróg mielony
    do serników 1kg 1 kg

    Cena: 22,19 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-01-01
    Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
    sałatkowo-kanapkowy półtłusty 16% tł. 270 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-02-02
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5