GRATIS! BoboVita Zupka warzywna z cielęciną, po 6. miesiącu

BoboVita
GRATIS! BoboVita Zupka  warzywna z cielęcinąGRATIS! BoboVita Zupka  warzywna z cielęciną
masa netto

masa netto

190 g

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852033773

5900852033773
-0.01 PLN NewCondition
BoboVita zupka rosołek z kurczaka BoboVita zupka rosołek z kurczaka
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
50
Data przyd. 2027-08-06
BoboVita zupka rosołek z cielęciny BoboVita zupka rosołek z cielęciny
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
54
Data przyd. 2027-05-27
HiPP zupka warzywna z indykiem HiPP zupka warzywna z indykiem
BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
43
Data przyd. 2027-10-31
HiPP Rosołek z kurczaka HiPP Rosołek z kurczaka
z kaszką manną BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
54
Data przyd. 2027-05-31
Hipp Rosołek z kluseczkami Hipp Rosołek z kluseczkami
i indykiem BIO po 7. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
87
Data przyd. 2027-10-31
HiPP Barszczyk czerwony HiPP Barszczyk czerwony
z delikatną wołowiną BIO po 6. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
71
Data przyd. 2027-12-31
BoboVita zupka Jarzynowa z BoboVita zupka Jarzynowa z
kurczakiem po 5. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-12-18
BoboVita Barszcz ukraiński BoboVita Barszcz ukraiński
od 8. miesiąca 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-12-16
BoboVita kaszka mleczno-ryżowa BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
3 owoce Smaczna Kolacja po 6. miesiącu 230 g
45,17zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-11-12
BoboVita kaszka ryżowa malina BoboVita kaszka ryżowa malina
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2027-10-09
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z indykiem po 5. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-01
BoboVita kaszka ryżowa banan BoboVita kaszka ryżowa banan
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-06
BoboVita obiadek marchewka BoboVita obiadek marchewka
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-13
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek kluseczki BoboVita obiadek kluseczki
z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-28
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z kurczakiem w pomidorach po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-24
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
w potrawce z cielęciną po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-07-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5