Fruchtbar Owsianka z jabłkiem, gruszką i winogronem BIO, po 6. miesiącu

Fruchtbar
Fruchtbar Owsianka z jabłkiem,  gruszką i winogronem BIOFruchtbar Owsianka z jabłkiem,  gruszką i winogronem BIO
BIO
masa netto

masa netto

120 g

pojemność

cena za kilogram

61,17 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133232174

4260133232174

Cena: 7,34 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.34 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Owsianka z jabłkiem, gruszką i winogronem BIO firmy Fruchtbar.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Owsianka z jabłkiem, gruszką i winogronem BIO marki Fruchtbar:

Przecier z jabłek* (28%), przecier z gruszki* (22%),
przecier z białych winogron* (22%), MĄKA OWSIANA* (16%), woda, koncentrat soku
z cytryny*.

 

* składniki z upraw rolnictwa ekologicznego


inne produkty w kategorii desery

Fruchtbar Owsianka z jabłkiem, gruszką i winogronem BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii desery. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 194 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

HiPP Smoothie HiPP Smoothie
Jabłka-Banany-Truskawki-Porzeczki BIO po 12. miesiącu 120 ml
45,25zł/l

Cena: 5,43 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2027-06-13
HiPP Smoothie Drink HiPP Smoothie Drink
Jabłka-Gruszki-Jagody BIO po 12. miesiącu 120 ml
45,25zł/l

Cena: 5,43 zł

PLN
1
27
Data przyd. 2027-05-11
HiPP Sport HiPP Sport
Gruszki-Banany-Winogrona z owsem BIO po 12. miesiącu 120 g
45,25zł/kg

Cena: 5,43 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-05-06
HiPP Sport HiPP Sport
Banany-Gruszki-Pomarańcze-Mango z ryżem BIO po 12. miesiącu 120 g
45,25zł/kg

Cena: 5,43 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-05-20
HiPP Smoothie HiPP Smoothie
Jabłka-Banany-Mandarynki BIO po 12. miesiącu 120 ml
45,25zł/l

Cena: 5,43 zł

PLN
1
26
Data przyd. 2027-03-20
HiPP BIO od pokoleń, GOOD MORNING HiPP BIO od pokoleń, GOOD MORNING
Jabłka-Brzoskwinie-Banany z musli i jogurtem po 12. miesiącu 120 g
45,25zł/kg

Cena: 5,43 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-01-24
HiPP BIO od pokoleń, GOOD MORNING HiPP BIO od pokoleń, GOOD MORNING
Jabłka-Jagody-Banany z musli i jogurtem po 12. miesiącu 120 g
45,25zł/kg

Cena: 5,43 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-01-24
HiPP BIO Smoothie Mus z owoców HiPP BIO Smoothie Mus z owoców
i soków jabłka winogrona kiwi maliny powyżej 1. roku życia 120 ml
55,25zł/l

Cena: 6,63 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-02-12

inne produkty marki Fruchtbar

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Fruchtbar? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

P R Z E C E N A -55%
Fruchtbar Mus owocowy 3 zboża Fruchtbar Mus owocowy 3 zboża
brzoskwinia, jabłko, proso, orkisz, owies po 6. miesiącu 100 g
28,70zł/kg

Cena: 2,87 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-22
FruchtBar Ekologiczny mus owocowy FruchtBar Ekologiczny mus owocowy
gujawa, papaja, mango, banan po 6. miesiącu 100 g
63,50zł/kg

Cena: 6,35 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-06
FruchtBar Ekologiczny mus owocowy FruchtBar Ekologiczny mus owocowy
z ziarnami, arbuz, truskawka, jabłko, gruszka po 6. miesiącu 100 g
69,90zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-19
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
śliwka, banan, jabłko, czarna porzeczka po 6. miesiącu 100 g
63,50zł/kg

Cena: 6,35 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-01
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
z ziarnami zbóż po 6. miesiącu 100 g
69,90zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-20
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
mango, pomarańcz, mleko kokosowe, banan po 6. miesiącu 100 g
63,50zł/kg

Cena: 6,35 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-27
P R Z E C E N A -25%
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
ze zbożem , gruszka, jabłko, proso po 6. miesiącu 100 g
47,60zł/kg

Cena: 4,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-14
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
mango, brzoskwinia, banan po 6. miesiącu 100 g
63,50zł/kg

Cena: 6,35 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5