Rolnik Sałatka szwedzka

Rolnik
44Rolnik Sałatka szwedzka
Rolnik Sałatka szwedzkaRolnik Sałatka szwedzka
masa netto

masa netto

850 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-06-10

pojemność

cena za kilogram

9,64 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919015247

5900919015247

Cena: 8,19 zł

8.19 PLN 2028-06-10 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Sałatka z krojonych ogórków w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany marki Rolnik?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Rolnik Sałatka szwedzka? Sprawdź listę składników:

ogórki, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy- zawierają gorczycę
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po odsączeniu zalewy w 100 g
Wartość energetyczna150 kJ
Wartość energetyczna35 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany7,8 g
w tym cukry7,8 g
Białko0,6 g
Sól0,92 g

Gorczyca : Zawiera

Producent marki Rolnik opisuje Sałatka z krojonych ogórków w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany tak:

Rolnik
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sałatka z krojonych ogórków w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany.
Pozostałe informacje:Pojemność opakowania 900 ml
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Sałatka z krojonych ogórków w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany marki Rolnik? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Produkt Sałatka z krojonych ogórków w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany firmy Rolnik znajduje się w kategorii warzywa konserwowe i kiszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa konserwowe i kiszone:

    Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
    850 g
    8,53zł/kg

    Cena: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-04-11
    Rolnik Sałatka z zielonych Rolnik Sałatka z zielonych
    pomidorów 850 g
    9,76zł/kg

    Cena: 8,30 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-06-30
    Provitus konserwowe ogórki Provitus konserwowe ogórki
    latosie 640 g
    16,41zł/kg

    Cena: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-06-30
    Provitus konserwowe ogórki hot Provitus konserwowe ogórki hot
    chili 640 g
    16,42zł/kg

    Cena: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-08-31
    Bio Food Ogórki kiszone Bio Food Ogórki kiszone
    bezglutenowe BIO 760 g
    23,53zł/kg

    Cena: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-09-19
    Hektor Ogórki konserwowe Hektor Ogórki konserwowe
    kaszubskie 900 g
    11,10zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2027-10-30
    Provitus Ogórki konserwowe Provitus Ogórki konserwowe
    kaszubskie 640 g
    17,17zł/kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-06-30
    Provitus ogórki konserwowe Provitus ogórki konserwowe
    czosnkowe 640 g
    15,94zł/kg

    Cena: 10,20 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-07-30

    inne produkty marki Rolnik

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Rolnik? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
    kukurydzy 314 ml
    37,71zł/l

    Cena: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-02-11
    Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
    Data przydatności
    2028-02-28
    Rolnik buraczki tarte Rolnik buraczki tarte
    350 g
    14,26zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-02-20
    Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
    650 g
    14,52zł/kg

    Cena: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-02-13
    P R Z E C E N A -25%
    Rolnik Chrzan tarty Rolnik Chrzan tarty
    Data przyd. 2026-11-10
    Rolnik Szczaw konserwowy Rolnik Szczaw konserwowy
    315 ml
    17,27zł/l

    Cena: 5,44 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-06-30
    Rolnik pomidory suszone w oleju Rolnik pomidory suszone w oleju
    280 g
    40,64zł/kg

    Cena: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-06-26
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5