Rolnik Fasolka szparagowa zielona

Rolnik
55
Ok.Rolnik Fasolka szparagowa zielona
51Rolnik Fasolka szparagowa zielona
Rolnik Fasolka szparagowa zielonaRolnik Fasolka szparagowa zielona
masa netto

masa netto

700 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

12,24 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000809

5900919000809

Cena: 8,57 zł

8.57 PLN 2028-12-31 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Fasolka konserwowa. Produkt sterylizowany firmy Rolnik.

Jak powstał produkt Fasolka konserwowa. Produkt sterylizowany firmy Rolnik - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

fasola szparagowa, woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna80 kJ
Wartość energetyczna19 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany2,1 g
w tym cukry<0,5 g
Białko1,4 g
Sól0,84 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Rolnik opisuje Fasolka konserwowa. Produkt sterylizowany tak:

Rolnik
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Fasolka konserwowa. Produkt sterylizowany.
Pozostałe informacje:Pojemność opakowania 720 ml
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data podana na wieczku przed numerem partii. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Fasolka konserwowa. Produkt sterylizowany firmy Rolnik. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marek , 2026-01-04 13:19:57Ok.



inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Rolnik Fasolka szparagowa zielona do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.

Bio Food Kapusta kiszona z Bio Food Kapusta kiszona z
marchewką BIO 700 g
14,29zł/kg

Cena: 10 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-06-16
Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
czerwona w sosie ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-31
Bonduelle fasolka cięta zielona Bonduelle fasolka cięta zielona
425 ml
16,47zł/l

Cena: 7 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-08-31
Bonduelle czerwona fasola Bonduelle czerwona fasola
z kukurydzą po meksykańsku 425 ml
21,18zł/l

Cena: 9 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-11-30
P R Z E C E N A -25%
Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
400 g
11,80zł/kg

Cena: 4,72 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-01-31
Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
400 g
15,70zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-02-26
Kwidzyn Fasola czerwona w puszce Kwidzyn Fasola czerwona w puszce
400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2030-04-30
Kwidzyn Fasola biała w puszce Kwidzyn Fasola biała w puszce
400 g
9,38zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2030-05-30

inne produkty marki Rolnik

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Rolnik, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Rolnik Fasola czerwona konserwowa Rolnik Fasola czerwona konserwowa
400 g 400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2029-04-30
Rolnik Fasola biała konserwowa Rolnik Fasola biała konserwowa
400 g
9,03zł/kg

Cena: 3,61 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2029-03-30
Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
kukurydzy 314 ml
37,71zł/l

Cena: 11,84 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-11
Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
Data przydatności
2028-02-28
Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
850 g
8,53zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-11
Rolnik buraczki tarte Rolnik buraczki tarte
350 g
14,26zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-20
Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
650 g
14,52zł/kg

Cena: 9,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-13
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5