Family Fresh Mydło w płynie z wyciągiem z brzozy

Family Fresh
Family Fresh Mydło w płynie  z wyciągiem z brzozyFamily Fresh Mydło w płynie  z wyciągiem z brzozy
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

pojemność

cena za litr

14,35 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7310610028374

7310610028374

Cena: 10,76 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.76 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Mydło w płynie z wyciągiem z brzozy marki Family Fresh?

inne produkty w kategorii mydło

Wyrób firmy Family Fresh o nazwie Mydło w płynie z wyciągiem z brzozy został przypisany do kategorii mydło. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Dove mydło w płynie fresh Dove mydło w płynie fresh
Biały Jeleń mydło w kostce Biały Jeleń mydło w kostce
naturalne hipoalergiczne 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
59
Dove mydło w płynie zapas Beauty Dove mydło w płynie zapas Beauty
Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
7
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
61,43zł/l

Cena: 18,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2036-11-25
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu trawy cytrynowej i imbiru BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-10-16
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu migdałów i awokado BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-01
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu werbeny i cytryny BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-08-07
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
roslinne z oliwą z oliwek SENSITIVE 1 litr

Cena: 41,31 zł

PLN
1
1
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5