Ekologiko Ekologiczne płatki jaglane

Ekologiko
Ekologiko Ekologiczne płatki jaglaneEkologiko Ekologiczne płatki jaglane
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-10

pojemność

cena za kilogram

22,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231187

5903111231187

Cena: 6,78 zł

6.78 PLN 2027-05-10 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Ekologiczne płatki jaglane firmy Ekologiko.

inne produkty w kategorii pozostałe płatki

Wyrób firmy Ekologiko o nazwie Ekologiczne płatki jaglane został przypisany do kategorii pozostałe płatki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bio Planet Płatki owsiane BIO Bio Planet Płatki owsiane BIO
300 g
17,37zł/kg

Cena: 5,21 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-12-10
Bio Planet Płatki orkiszowe BIO Bio Planet Płatki orkiszowe BIO
300 g
19,97zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-02-27
Bio Planet Płatki jaglane BIO Bio Planet Płatki jaglane BIO
Data przydatności
2027-03-02
Bio Planet Płatki amarantusowe BIO Bio Planet Płatki amarantusowe BIO
300 g
41,33zł/kg

Cena: 12,40 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-28
Bio Planet Płatki owsiane górskie Bio Planet Płatki owsiane górskie
BIO 300 g
18,57zł/kg

Cena: 5,57 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-06-11
Bio Planet Płatki owsiane Bio Planet Płatki owsiane
błyskawiczne BIO 300 g
18,37zł/kg

Cena: 5,51 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-05-07
Radix-Bis płatki orkiszowe Radix-Bis płatki orkiszowe
300 g
16,63zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-27
Sante Gold Granola brownie & wiśnie Sante Gold Granola brownie & wiśnie
Data przydatności
2027-02-17

inne produkty marki Ekologiko

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Ekologiko? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Ekologiko Ekologiczny ryż basmati Ekologiko Ekologiczny ryż basmati
500 g
26,72zł/kg

Cena: 13,36 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-28
Ekologiko Ekologiczna soczewica Ekologiko Ekologiczna soczewica
BIO
Ekologiko Ekologiczna soczewica Ekologiko Ekologiczna soczewica
czerwona 400 g
23,00zł/kg

Cena: 9,20 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
Ekologiko Ekologiczny kuskus Ekologiko Ekologiczny kuskus
BIO
Ekologiko Ekologiczny kuskus Ekologiko Ekologiczny kuskus
razowy 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-11
Ekologiko Ekologiczny cukier Ekologiko Ekologiczny cukier
trzcinowy brązowy 500 g
18,94zł/kg

Cena: 9,47 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-02-27
Ekologiko Ekologiczne musli Ekologiko Ekologiczne musli
owocowe 300 g
35,70zł/kg

Cena: 10,71 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-30
Ekologiko Ekologiczne musli Ekologiko Ekologiczne musli
tropikalne 300 g
27,83zł/kg

Cena: 8,35 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-25
Ekologiko Ekologiczne pomidory Ekologiko Ekologiczne pomidory
suszone 80 g
99,88zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-31
Ekologiko Ekologiczny ryż Ekologiko Ekologiczny ryż
BIO
Ekologiko Ekologiczny ryż Ekologiko Ekologiczny ryż
długoziarnisty biały 500 g
16,32zł/kg

Cena: 8,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5