Delik mleko UHT 3,2%

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Mleko UHT zawartość tłuszczu 3,2% marki Delik?
Jak powstał produkt Mleko UHT zawartość tłuszczu 3,2% firmy Delik - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 ml produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 249 kJ/60 kcal |
| Tłuszcz | 3,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Węglowodany | 4,7 g |
| w tym cukry | 4,7 g |
| Białko | 3,0 g |
| Sól | 0,10 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
Producent marki Delik opisuje Mleko UHT zawartość tłuszczu 3,2% tak:
ul. Mleczarska 6
87-500 Rypin
ul. Mleczarska 6
87-500 Rypin
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Mleko UHT zawartość tłuszczu 3,2% firmy Delik? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 2 ocen.
- Jakubas , 2015-05-31 19:55:34idealne, doskonałe w obsłudze opakowanie
inne produkty w kategorii mleko UHT
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Delik mleko UHT 3,2% do kategorii mleko UHT.
Cena: 5,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Laciate_mleko_UHT_3.2/20954.htmlCena: 4,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Mleko_UHT_3.2/22748.htmlCena: 6,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Laciate_mleko_UHT_3.2_bez_laktozy/85618.htmlCena: 5,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Laciate_mleko_UHT_0.5/20952.htmlCena: 4,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Laciate_mleko_UHT_2/20953.htmlCena: 3,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Mleko_UHT_1.5_tluszczu/22749.htmlCena: 4,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Wypasione_mleko_UHT_2/30471.html






Koszyk z zakupami