Danmis Ser kozi twardy dojrzewający plastry

Czy warto kupić produkt Ser kozi dojrzewający, w plastrach marki Danmis?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Danmis:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1519 kJ / 367 kcal |
| Tłuszcz | 31 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 21 g |
| Sól | 1,7 g |
| Wapń | 806 mg (100,7 %)* |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Danmis opisuje Ser kozi dojrzewający, w plastrach tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Ser kozi dojrzewający, w plastrach firmy Danmis. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii sery żółte
Produkt Ser kozi dojrzewający, w plastrach firmy Danmis znajduje się w kategorii sery żółte, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu sery żółte:
mleko pasteryzowane, sól, stabilizator: chlorek wapnia, podpuszczka, bakterie fermentacji mlekowej, substancja konserwująca: lizozym (z białka jaj)
Cena: 9,51 zł
PLN https://dodomku.pl/President_Corregio_ser_typu_parmezan_tarty/20167_2422648_951.htmlCena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Zakopianskie_Specjaly_Faruki_wedzone_z_polskiego_mleka/41191.htmlCena: 8,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Dziugas_podpuszczkowy_twardy_ser_tarty_dojrzewajacy/43113.htmlpasteryzowane MLEKO kozie, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego (z MLEKA), podpuszczka mikrobiologiczna
Cena: 11,09 zł
PLN https://dodomku.pl/Euroser_Ser_kozi_poltwardy_w_plastrach/58691_2422539_1109.html2026-06-17
Cena: 16,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Temar_Ser_Grana_Padano_tarty/90344.html2026-05-16
surowe MLEKO krowie, sól, podpuszczka zwierzęca, substancja konserwująca: lizozym (z białka JAJ), Minimum 32 % tłuszczu w suchej masie
Cena: 15,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Temar_ser_Grana_Padano/90346.html2026-07-25
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekpol_Krolewski_z_Kolna_ser_zolty_pakowany_hermetycznie/28124.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekpol_gouda_ser_zolty_plastry/29417.htmlCzy znasz już markę Danmis? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Danmis od 6 listopada 2008.
Cena: 8,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Danmis_mleko_kozie_UHT/28834.htmlCena: 11,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Danmis_Serek_kozi_smietankowy_termizowany/55972_2419096_1154.html2026-07-09






Koszyk z zakupami