Danio Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym

Oglądasz produkt o nazwie Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym wzbogacony w wapń i witaminę D firmy Danio.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Danio:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g: |
|---|---|
| Energia | 482 kJ / 115 kcal |
| Tłuszcz | 4,0 g |
| w tym kwasy nasycone | 2,6 g |
| Węglowodany | 13,4 g |
| w tym cukry | 12,8 g |
| Białko | 6,0 g |
| Sól | 0,08 g |
| Wapń | 120 mg (15 %*) |
| Witamina D | 0,75 µg (15 %*) |
| *Referencyjne wartości spożycia. |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Danio opisuje Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym wzbogacony w wapń i witaminę D tak:
inne produkty w kategorii homogenizowane
Danio Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym w sklepie dodomku.pl należy do kategorii homogenizowane. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 16 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
twaróg odtłuszczony, śmietanka, woda, cukier, skrobia kukurydziana, wapń, sok z cytryny zagęszczony, naturalny aromat waniliowy z innymi naturalnymi aromatami, naturalne aroma(...)
Cena: 3,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Danio_Serek_homogenizowany_o_smaku_waniliowym/107462.htmltwaróg odtłuszczony, śmietanka, cukier, woda, przecier truskawkowy 4,5 %, skrobia kukurydziana, soki z marchwi, jabłka i cytryny zagęszczone, wapń, aromat, witamina D
Cena: 3,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Danio_Serek_homogenizowany_truskawkowy/111164.htmltwarożek odtłuszczony (z mleka), śmietanka, woda, cukier, wapń, witamina D, skrobia modyfikowana, sok z cytryny zagęszczony, naturalne aromaty, ekstrakt z wanilii, substancja (...)
Cena: 6,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Danone_Danonki_serki_dla_dzieci_wanilia/19837.htmlCena: 3,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Darek_serek_homogenizowany_waniliowy/19846.htmlser twarogowy (mleko, kultury bakterii fermentacji mlekowej, enzym: laktaza), wsad waniliowy (cukier, skrobia modyfikowana kukurydziana, naturalny aromat waniliowy, substancja(...)
Cena: 4,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Serek_homogenizowany_waniliowy_Polski_bez_laktozy_z_dodatkiem_pokruszonej_laski_wanilii/79390.htmlMleko, śmietanka, cukier, kawałki czekolady 1,8%, naturalny aromat waniliowy, kultury bakterii mlekowych.
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Piatnica_serek_homogenizowany_stracciatella/99152.htmltwaróg odtłuszczony, śmietanka, woda, cukier, skrobia kukurydziana, wapń, sok z cytryny zagęszczony, naturalny aromat waniliowy z innymi naturalnymi aromatami, naturalne aroam(...)
Cena: 4,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Danio_Serek_homogenizowany_o_smaku_waniliowym/109947.htmlCena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kanka_Serek_homogenizowany_o_smaku_waniliowym/114950.html






Koszyk z zakupami