Dan Cake chleb tostowy pełnoziarnisty

Czy warto kupić produkt Chleb tostowy pszenny z mąką pełnoziarnistą, krojony marki Dan Cake?
Jak powstał produkt Chleb tostowy pszenny z mąką pełnoziarnistą, krojony firmy Dan Cake - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1043 kJ / 247 kcal |
| Tłuszcz | 3,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 43 g |
| w tym cukry | 4,8 g |
| Błonnik | 4,9 g |
| Białko | 9,5 g |
| Sól | 1,1 g |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Dan Cake opisuje Chleb tostowy pszenny z mąką pełnoziarnistą, krojony tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Chleb tostowy pszenny z mąką pełnoziarnistą, krojony firmy Dan Cake. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 7 ocen.
- Dorota Kopacka , 2023-10-23 15:46:04Wspaniała obsluga Bardzo dobre produkty
- 2023-03-09 07:18:291
- Mariola , 2023-01-17 12:50:17Uwielbiam te tosty
inne produkty w kategorii pieczywo pakowane hermetycznie
Wyrób firmy Dan Cake o nazwie Chleb tostowy pszenny z mąką pełnoziarnistą, krojony został przypisany do kategorii pieczywo pakowane hermetycznie. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 7,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Mestemacher_Chleb_pelnoziarnisty_zytni_z_pestka_dyni/42430.htmlCena: 6,41 zł
PLN https://dodomku.pl/Mestemacher_Chleb_zytni_krojony/30178.htmlCena: 7,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Mestemacher_chleb_zytni_razowy_krojony/30180.htmlśruta żytnia pełnoziarnista (52 %), woda, płatki jęczmienne (3 %), płatki owsiane (3 %), siemię iniane (3 %), sól, drożdże
Cena: 6,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Mestemacher_Chleb_zytni_wielozbozowy_krojony/30181.htmlCena: 7,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Mestemacher_chleb_zytni_pelnoziarnisty_z_siemieniem_lnianym/31486.htmlśruta żytnia pełnoziarnista, woda, płatki owsiane (3 %), kasza owsiana (3 %), sól, zarodki pszenne (1 %), drożdże
Cena: 7,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Mestemacher_Chleb_Fitness_zytni_pelnoziarnisty_z_platkami_owsianymi/42429.htmlCena: 7,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Mestemacher_Chleb_zytni_pelnoziarnisty_z_ziarnem_slonecznika/56837.html






Koszyk z zakupami