Cykoria Jabcusie Chipsy jabłkowe suszone

Oglądasz produkt o nazwie Chipsy jabłkowe suszone firmy Cykoria.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Chipsy jabłkowe suszone marki Cykoria:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1506 kJ/ 357 kcal |
| Tłuszcz | 0,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 77 g |
| w tym cukry | 68 g |
| Błonnik | 17 g |
| Białko | 2,0 g |
| Sól | 0,02 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Producent marki Cykoria opisuje Chipsy jabłkowe suszone tak:
inne produkty w kategorii owoce suszone
Wyrób firmy Cykoria o nazwie Chipsy jabłkowe suszone został przypisany do kategorii owoce suszone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 9,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Celiko_Owoce_liofilizowane_mango_bezglutenowe/113319.htmlCena: 7,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Celiko_Ananas_liofilizowany_bezglutenowy/116196.htmlCena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlCena: 9,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Rodzynki_sultanki_bezglutenowe_BIO/34148.htmlsuszona żurawina* (60%), cukier trzcinowy* (40%), olej słonecznikowy* (0,1%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 8,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_zurawina_slodzona_cukrem_trzcinowym_BIO/34149.htmlRodzynki sułtanki*, olej słonecznikowy* (0,5%) (*certyfikowany składnik ekologiczny) Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna - 292 kcal ( 1242 kJ) Białko- 2,7 g Węg(...)
Cena: 18 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Rodzynki_sultanki_bezglutenowe_BIO/34150.htmlCena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Morwa_biala_suszona_BIO/34153.htmlCena: 7,29 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Imbir_kandyzowany_BIO/34161.htmlFirma Cykoria prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 16 grudnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 134 produktów marki Cykoria.
Cena: 0,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_cukier_wanilinowy/29682.htmlCena: 1,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_kwas_cytrynowy_spozywczy/30601.htmlcukier, sól, koncentrat soku buraka ćwikłowego w proszku 17,9 % (maltodekstryna, koncentrat soku buraka ćwikłowego 38,6 %*, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), wzmacni(...)
Cena: 2,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Barszcz_czerwony_blyskawiczny/33644.htmlsól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, tłuszcz palmowy całkowicie utwardzony, ekstrakt drożdżowy, aromaty, cukier, warzywa suszone 3,9% w zmiennych proporcjach (marche(...)
Cena: 2,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Bulion_warzywny_6_kostek/48000.htmlCena: 5,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Cykorianka_Kawa_Zbozowa_ekspresowa_30_torebek/48015.htmlpreparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a; syrop glukozowy), cukier, mleko w pr(...)
Cena: 5,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Krem_do_tortow_o_smaku_truskawkowym/48016.html






Koszyk z zakupami