Piątnica Śmietanka gęsta do deserów 36% tłuszczu

Piątnica
51Piątnica Śmietanka gęsta do deserów 36% tłuszczu
Naturalna, gęsta, słodka śmietanka do ciast, tortów, kremów i deserów. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
Piątnica Śmietanka gęsta do  deserów 36% tłuszczuPiątnica Śmietanka gęsta do  deserów 36% tłuszczu
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-09

pojemność

cena za litr

29,95 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531001024

5900531001024

Cena: 5,99 zł

5.99 PLN 2026-10-09 NewCondition

Czy warto kupić produkt Śmietanka 36 % pasteryzowana, homogenizowana marki Piątnica?

Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna1426 kJ / 346 kcal
Tłuszcz36 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone22 g
Węglowodany3,3 g
w tym cukry3,3 g
Białko2,2 g
Sól0,05 g

Producent marki Piątnica opisuje Śmietanka 36 % pasteryzowana, homogenizowana tak:

Naturalna, gęsta, słodka śmietanka do ciast, tortów, kremów i deserów. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
Cechy:do deserów
Marka:Piątnica
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Śmietanka 36 % pasteryzowana, homogenizowana.
Przechowywanie:Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +1 ℃ do +6 ℃. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.
Rodzaj opakowania:Kubek
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Śmietanka 36 % pasteryzowana, homogenizowana marki Piątnica? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii śmietanka

    Produkt Śmietanka 36 % pasteryzowana, homogenizowana firmy Piątnica znajduje się w kategorii śmietanka, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu śmietanka:

    Cremona zabielacz do kawy classic Cremona zabielacz do kawy classic
    Data przyd. 2028-06-30
    Bakoma śmietanka kremówka 30% Bakoma śmietanka kremówka 30%
    tłuszczu 200 g
    33,20zł/kg

    Cena: 6,64 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2026-11-08
    SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
    30% tłuszczu 250 ml
    27,96zł/l

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2026-12-17
    Łaciata śmietanka Łaciata śmietanka
    UHT 12% tł. 500 ml
    15,98zł/l

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-21
    Łaciata śmietanka do deserów Łaciata śmietanka do deserów
    UHT 30% tł. 500 ml
    21,32zł/l

    Cena: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-01-07
    Łaciata śmietanka do kawy 10x10g Łaciata śmietanka do kawy 10x10g
    100 g
    23,30zł/kg

    Cena: 2,33 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-02-04

    inne produkty marki Piątnica

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Piątnica? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Piątnica serek wiejski Piątnica serek wiejski
    200 g
    21,95zł/kg

    Cena: 4,39 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2026-10-13
    Piątnica serek wiejski Piątnica serek wiejski
    ze szczypiorkiem 150 g
    24,93zł/kg

    Cena: 3,74 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-10-12
    P R Z E C E N A -10%
    Piątnica serek wiejski lekki Piątnica serek wiejski lekki
    150 g
    22,13zł/kg

    Cena: 3,32 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2026-10-07
    Piątnica śmietana do zup 18% Piątnica śmietana do zup 18%
    200 ml
    19,30zł/l

    Cena: 3,86 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-10-21
    Piątnica Mascarpone serek Piątnica Mascarpone serek
    250 g
    42,80zł/kg

    Cena: 10,70 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-10-26
    Piątnica twaróg wiejski tłusty Piątnica twaróg wiejski tłusty
    8% tł. 250 g
    24,92zł/kg

    Cena: 6,23 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2026-10-21
    Piątnica twaróg wiejski półtłusty Piątnica twaróg wiejski półtłusty
    4% tł. 250 g
    24,92zł/kg

    Cena: 6,23 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2026-10-18
    Piątnica twaróg mielony Piątnica twaróg mielony
    do serników 1kg 1 kg

    Cena: 22,19 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-01-01
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5