Clipper Herbata zielona z cytryną fair trade BIO 50x1,85g

Ekologiczna zielona herbata o smaku cytrynowym: orzeźwiająca i rześka. Wyprodukowana z czystych, naturalnych składników i z czystym sumieniem - smak natury w każdym łyku.

Clipper Herbata zielona z cytryną fair trade BIO 50x1,85gClipper Herbata zielona z cytryną fair trade BIO 50x1,85g
BIO
masa netto

masa netto

50 torebek

data przydatności

Data przydatności:

2028-03-01

pojemność

cena za kilogram

0,60 zł / torebek

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5021991943263

5021991943263

Cena: 30,23 zł

30.23 PLN 2028-03-01 NewCondition

zielona herbata*, naturalny aromat cytrynowy* (6 %), skórka cytrynowa* (1 %). (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Ekologiczna zielona herbata o smaku cytrynowym: orzeźwiająca i rześka. Wyprodukowana z czystych, naturalnych składników i z czystym sumieniem - smak natury w każdym łyku.


Posti herbata zielona Posti herbata zielona
20 szt.

Cena: 5,72 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-05-30
Posti Yunan herbata zielona Posti Yunan herbata zielona
z cytryną 20 szt.

Cena: 5,80 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-11-30
Posti herbata zielona liściasta Posti herbata zielona liściasta
100 g
68,30zł/kg

Cena: 6,83 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-03-30
Dilmah All Natural Green Tea Dilmah All Natural Green Tea
herbata zielona, duży liść 100 g
125,10zł/kg

Cena: 12,51 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-09-30
Big-Active Zielona herbata Big-Active Zielona herbata
z owocem maliny, liściasta 100 g
73,10zł/kg

Cena: 7,31 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-07-30
Big-Active Zielona herbata Big-Active Zielona herbata
z kawałkami opuncji, liściasta 100 g
79,90zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-04-30
Big-Active Zielona herbata Big-Active Zielona herbata
z owocem pomarańczy, liściasta 100 g
80,00zł/kg

Cena: 8 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-30
Herbapol herbata zielona Herbapol herbata zielona
w torebkach z cytryną 20 szt.

Cena: 5,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5