Sery z Goliszewa Ser Boryna

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1341 kJ / 322 kcal |
| Tłuszcz | 22 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 31 g |
| Sól | 1,1 g |
| Mleko : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5
Na podstawie 2 ocen.
- Magdalena , 2023-05-01 16:01:19Bardzo smaczny ser od Pana Macieja Boryny z Chłopów Władysława Reymonta.
Cena: 7 zł
PLN https://dodomku.pl/Sierpc_Krolewski_ser_zolty_KL_I_plastry_sliced/43843_2420340_700.htmlCena: 7,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Sierpc_Ser_Krolewski_wedzony/45750.htmlmleko pasteryzowane, sól, kultury bakterii, podpuszczka mikrobiologiczna, stabilizator: chlorek wapnia, barwnik: annato.
Cena: 7,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Ryki_Rycki_Ser_Maasdam_Plastry/89336.html2026-06-08
Cena: 6,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sery_z_Goliszewa_Jagna_Ser_dojrzewajacy_w_plastrach/89339.html2026-05-13
mleko pasteryzowane, sól, stabilizator - chlorek wapnia, kultury bakterii mlekowych, bakterie Lactobacillus acidophilus LA-5
Cena: 6,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sery_z_Goliszewa_Ser_plastry_Antek/91264.htmlser Gouda (mleko, sól, kultury bakterii mlekowych, stabilizator: chlorek wapnia, barwnik: annato), skrobia kukurydziana - zapobiega sklejaniu się rozdrobnionego sera, Zawartoś(...)
Cena: 5,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekpol_Gouda_ser_tarty/44385.htmlCena: 7,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Sierpc_ser_Krolewski_light/48697.html2026-06-11






Koszyk z zakupami