Cenos Kasza jaglana

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Kasza jaglana z prosa firmy Cenos?
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1483 kJ/350 kcal |
| tłuszcz | 2,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| błonnik | 3,1 g |
| białko | 11 g |
| sól | <0,01 g |
| * Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie 500 g zawiera 5 porcji produktu (100 g stanowi około ½ szklanki). |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Producent marki Cenos opisuje Kasza jaglana z prosa tak:
inne produkty w kategorii kasza
Cenos Kasza jaglana w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kasza. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 73 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Kasza_gryczana_niepalona_bezglutenowa_BIO/34158.htmlCena: 7,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Kaszka_kukurydziana_BIO/34634.htmlCena: 8,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Kasza_gryczana_palona_BIO/35413.htmlCena: 9,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Kasza_orkiszowa_BIO/39583.htmlCena: 8,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Kasza_manna_BIO/39740.html2026-09-06
Cena: 6,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_kaszka_jeczmienna_ekologiczna/39744.html2026-11-07
Cena: 7,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Kasza_jeczmienna_pecza_BIO/44623.htmlCena: 8,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Bulgur_kasza_BIO/46793.html






Koszyk z zakupami