Cappy 100 % sok pomarańczowy

Zainteresował Cię produkt Sok pomarańczowy z zagęszczonego soku pomarańczowego. Pasteryzowany marki Cappy?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Cappy:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 ml |
|---|---|
| Energia | 178 kJ / 42 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 8,7 g |
| w tym cukry | 8,7 g |
| Białko | 0,7 g |
| Sól | 0 g |
| Witaminy i składniki mineralne | 100 ml (%**) |
| Witamina C | 12 mg (15 %) |
| Potas | 180 mg (9 %) |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| **NRV - Referencyjne wartości spożycia |
Producent marki Cappy opisuje Sok pomarańczowy z zagęszczonego soku pomarańczowego. Pasteryzowany tak:
inne produkty w kategorii soki owocowe 100%
Wyrób firmy Cappy o nazwie Sok pomarańczowy z zagęszczonego soku pomarańczowego. Pasteryzowany został przypisany do kategorii soki owocowe 100%. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 8,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Fortuna_sok_100_bez_dodatku_cukru_pomaranczowy/18964.htmlCena: 6,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Hortex_sok_owocowy_100_jablkowy/18970.htmlCena: 2,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_sok_100_w_kartoniku_ze_slomka_jablkowo_brzoskwiniowy/25647.htmlsoki z zagęszczonych soków z: jabłek (70 %), marchwi i pomarańczy (10 %), przeciery z: jabłek (3 %), bananów (2 %), brzoskwiń, gujawy i papai, soki z zagęszczonych soków z: an(...)
Cena: 2,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_sok_100_multiwitamina._kartonik_ze_slomka/25786.htmlCena: 2,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_sok_100._kartonik_ze_slomka_jablkowy/25796.htmlCena: 10,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_czysty_sok_100_pomaranczowy/27226.htmlsoki z zagęszczonych soków z: jabłek (60 %) i pomarańczy (22 %) i marchwi (12 %), przeciery z: bananów (3 %), brzoskwiń, gujawy i papai, soki z zagęszczonych soków z: ananasów(...)
Cena: 8,74 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_sok_100_Multiwitamina/27230.html






Koszyk z zakupami