Sady Wincenta Sok Jabłkowo-Wiśniowy Naturalnie mętny 100% tłoczony

Sady Wincenta
Sady Wincenta Sok Jabłkowo-Wiśniowy Naturalnie mętny 100% tłoczonySady Wincenta Sok Jabłkowo-Wiśniowy Naturalnie mętny 100% tłoczony
pojemność netto

pojemność netto

330 ml

pojemność

cena za litr

14,67 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906395223527

5906395223527

Cena: 4,84 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.84 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Sok Jabłkowo-Wiśniowy Naturalnie mętny 100% tłoczony firmy Sady Wincenta.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Sady Wincenta:

Sok jabłkowy NFC 70%, sok wiśniowy NFC 30%.

inne produkty w kategorii soki owocowe

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Sady Wincenta Sok Jabłkowo-Wiśniowy Naturalnie mętny 100% tłoczony do kategorii soki owocowe.

Batom Sok malinowy NFC BIO Batom Sok malinowy NFC BIO
330 ml
87,45zł/l

Cena: 28,86 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-09-10
Fortuna sok 100% bez dodatku cukru Fortuna sok 100% bez dodatku cukru
pomarańczowy 1 litr

Cena: 7,50 zł

PLN
1
89
Data przyd. 2027-08-30
Hortex sok owocowy 100% jabłkowy Hortex sok owocowy 100% jabłkowy
1 litr

Cena: 5,29 zł

PLN
1
72
Data przyd. 2027-10-30
Jaffa Gold Sok z mandarynek NFC Jaffa Gold Sok z mandarynek NFC
1 litr

Cena: 25,68 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-13
Kubuś sok banan - marchew Kubuś sok banan - marchew
- jabłko 300 ml
12,90zł/l

Cena: 3,87 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-06-30
Kubuś sok marchew, malina Kubuś sok marchew, malina
i jabłko 300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-04-30
Kubuś sok marchew - brzoskwinia Kubuś sok marchew - brzoskwinia
- jabłko 300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-04-30
Tymbark sok 100% w kartoniku Tymbark sok 100% w kartoniku
ze słomką jabłkowo - brzoskwiniowy 200 ml
11,85zł/l

Cena: 2,37 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5