Sady Wincenta Sok Jabłkowo-Aroniowy Naturalnie mętny 100% Tłoczony

Sady Wincenta
Sady Wincenta Sok Jabłkowo-Aroniowy Naturalnie mętny 100% TłoczonySady Wincenta Sok Jabłkowo-Aroniowy Naturalnie mętny 100% Tłoczony
pojemność netto

pojemność netto

330 ml

pojemność

cena za litr

14,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906395223480

5906395223480

Cena: 4,62 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.62 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Sok Jabłkowo-Aroniowy Naturalnie mętny 100% Tłoczony marki Sady Wincenta?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Sady Wincenta Sok Jabłkowo-Aroniowy Naturalnie mętny 100% Tłoczony? Sprawdź listę składników:

Sok jabłkowy NFC 80%, sok aroniowy 20%.

inne produkty w kategorii soki owocowe

Sady Wincenta Sok Jabłkowo-Aroniowy Naturalnie mętny 100% Tłoczony w sklepie dodomku.pl należy do kategorii soki owocowe. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 85 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Batom Sok malinowy NFC BIO Batom Sok malinowy NFC BIO
330 ml
87,45zł/l

Cena: 28,86 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-09-10
Fortuna sok 100% bez dodatku cukru Fortuna sok 100% bez dodatku cukru
pomarańczowy 1 litr

Cena: 7,50 zł

PLN
1
89
Data przyd. 2027-08-30
Hortex sok owocowy 100% jabłkowy Hortex sok owocowy 100% jabłkowy
1 litr

Cena: 5,29 zł

PLN
1
72
Data przyd. 2027-10-30
Jaffa Gold Sok z mandarynek NFC Jaffa Gold Sok z mandarynek NFC
1 litr

Cena: 25,68 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-13
Kubuś sok banan - marchew Kubuś sok banan - marchew
- jabłko 300 ml
12,90zł/l

Cena: 3,87 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-06-30
Kubuś sok marchew, malina Kubuś sok marchew, malina
i jabłko 300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-04-30
Kubuś sok marchew - brzoskwinia Kubuś sok marchew - brzoskwinia
- jabłko 300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-04-30
Tymbark sok 100% w kartoniku Tymbark sok 100% w kartoniku
ze słomką jabłkowo - brzoskwiniowy 200 ml
11,85zł/l

Cena: 2,37 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5