Buona Mozzarella

Buona
51Buona Mozzarella
Buona MozzarellaBuona Mozzarella
masa netto

masa netto

125 g

pojemność

cena za kilogram

34,64 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902596191979

5902596191979

Cena: 4,33 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.33 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Mozzarella marki Buona?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Buona:

Mleko pasteryzowane, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Mozzarella firmy Buona? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii sery białe (twaróg, feta, mozzarella...)

    Wyrób firmy Buona o nazwie Mozzarella został przypisany do kategorii sery białe (twaróg, feta, mozzarella...). Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Bakoma Mozzarella Bakoma Mozzarella
    Data przyd. 2026-10-21
    Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
    z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-02-10
    Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
    z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-01-18
    Piątnica Mascarpone serek Piątnica Mascarpone serek
    250 g
    42,80zł/kg

    Cena: 10,70 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-10-26
    Piątnica twaróg wiejski półtłusty Piątnica twaróg wiejski półtłusty
    4% tł. 250 g
    24,92zł/kg

    Cena: 6,23 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2026-10-18
    Piątnica twaróg wiejski lekki Piątnica twaróg wiejski lekki
    0% tł. 250 g
    24,92zł/kg

    Cena: 6,23 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2026-10-20
    Piątnica twaróg mielony Piątnica twaróg mielony
    do serników 1kg 1 kg

    Cena: 22,19 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-01-01
    Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
    sałatkowo-kanapkowy półtłusty 16% tł. 270 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-02-02
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5