Melvit Otręby gryczane

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Otręby gryczane firmy Melvit.
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Otręby gryczane marki Melvit:
otręby gryczane
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1451 kJ/ 343 kcal |
| Tłuszcz | 3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 64 g |
| w tym cukry | 4,4 g |
| Błonnik | 6 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | <0,01 g |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Producent marki Melvit opisuje Otręby gryczane tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Otręby gryczane firmy Melvit. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii otręby i zarodki
Melvit Otręby gryczane w sklepie dodomku.pl należy do kategorii otręby i zarodki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 17 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Dlaczego warto jeść otręby owsiane?\nOtręby owsiane w odróżnieniu od otrąb pszennych składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika roślinnego, którego ważną częścią są beta (...)
Cena: 4,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane_wysokoblonnikowe/37386.html2027-01-26
Cena: 2,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_otreby_pszenne/22792.htmlCena: 3,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane/37385.htmlCena: 4,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Otreby_orkiszowe_BIO/40276.html2026-12-11
Cena: 3,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Otreby_zytnie_BIO/40278.html2026-12-17
Może zainteresują Cię również inne towary firmy Melvit? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 5,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32330.htmlCena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_Extra_drobna/32389.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_biala/32483.htmlCena: 5,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32497.html






Koszyk z zakupami