BoboVita ciasteczka Świnka Peppa pszenno orkiszowe z jabłkiem i brzoskwinią, powyżej 1. roku życia

Oglądasz produkt o nazwie Ciasteczka pszenno-orkiszowe z jabłkiem i brzoskwinią. Produkt wypiekany firmy BoboVita.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Ciasteczka pszenno-orkiszowe z jabłkiem i brzoskwinią. Produkt wypiekany marki BoboVita:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1876 / 446 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 14 g |
| - kwasy nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany, w tym: | 69 g |
| - cukry | 16 g |
| Błonnik | 6,1 g |
| Białko | 8,0 g |
| Sól | 0,05 g |
| Witaminy: | |
| - Tiamina | 0,8 mg (160 %*) |
| Składniki mineralne: | |
| - Sód | 0,02 g |
| *% zalecanego dziennego spożycia |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki BoboVita opisuje Ciasteczka pszenno-orkiszowe z jabłkiem i brzoskwinią. Produkt wypiekany tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Ciasteczka pszenno-orkiszowe z jabłkiem i brzoskwinią. Produkt wypiekany marki BoboVita? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak BoboVita ciasteczka Świnka Peppa pszenno orkiszowe z jabłkiem i brzoskwinią do kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli.
płatki bananowe* 29 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, zagęszczony sok jabłkowy* 14 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 13 %, zagęszczony sok winogronowy*, zagęszczony sok wiśniowy*(...)
Cena: 4,49 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_Batonik_Owocowy_Przyjaciel_BananyWisnieJogurt_BIO/58302.htmlpełnoziarnista mąka jaglana*, mąka pszenna* 27 %, mąka kukurydziana*, pełnoziarnista mąka jęczmienna*, pełnoziarnista mąka orkiszowa* (pszenica*) 9 %, zagęszczony sok jabłkowy(...)
Cena: 6,54 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_Chrupiace_gwiazdki_owocowe_BIO/75977.htmlpełnoziarniste płatki pszenne* 35 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 35 %, płatki bananowe* 13 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 6 %, płatki z owoców jagodowych* (przecier truska(...)
Cena: 11,79 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_Musli_TruskawkiMaliny_BIO/93029.html2027-03-31
pełnoziarniste płatki pszenne* 37 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 37 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 10 %, płatki bananowe* 5 %, mąka pszenna* 3 %, pełnoziarnista mąka jęczm(...)
Cena: 11,79 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_Musli_7_zboz_z_bananami_BIO/97105.htmlGrysik kukurydziany** 50%, MĄKA OWSIANA pełnoziarnista** 30%, mąka ryżowa** 10%, koncentrat soku z białych winogron** 5%, koncentrat soku truskawkowego** 2%, koncentrat soku z(...)
Cena: 15,86 zł
PLN https://dodomku.pl/FruchtBar_Ekologiczne_chrupki_sniadaniowe_truskawkowo._winogronowo._jablkowe_owsiane_pelnoziarniste/99494.htmlpłatki bananowe* 22 %, zagęszczony sok jabłkowy* 20 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, pełnoziarnista mąka owsiana* 18 %, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok brzoskwiniowy* 8 %(...)
Cena: 4,49 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_Batonik_Musli_Przyjaciel_JablkaBrzoskwinie_ze_zbozami_BIO/100270.htmlpłatki bananowe* 29 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 26 %, zagęszczony sok jabłkowy* 18 %, zagęszczony sok winogronowy*, zmielone ciasteczka maślane* 8 % [mąka pszenna*, słodka(...)
Cena: 4,49 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_Batonik_Musli_Przyjaciel_JablkaWanilia_z_maslanymi_ciasteczkami_BIO/100271.htmlGrysik kukurydziany* 45%, mąka OWSIANA pełnoziarnista* 28%, mąka ryżowa*, koncentrat soku z białych winogron* 8%, kakao w proszku* 6%, koncentrat soku jabłkowego* 4%, witamina(...)
Cena: 15,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Fruchtbar_Ekologiczne_sniadaniowe_chrupki_owsiane_pelnoziarniste_kakaowe/110234.html2026-10-23
Poznaj produkty marki BoboVita - w aktualnej ofercie mamy 86 produktów BoboVita.
mąka ryżowa 43,5 %, odtłuszczone mleko w proszku 22,4 %, odmineralizowana serwatka w proszku (z mleka) 11 %, cukier, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy, wysokooleinowy s(...)
Cena: 10,39 zł
PLN https://dodomku.pl/BoboVita_kaszka_mlecznoryzowa_3_owoce_Smaczna_Kolacja/18818.htmlmąka ryżowa 45,8 %, odtłuszczone mleko w proszku 22,4 %, odmineralizowana serwatka w proszku (z mleka) 11 %, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy, wysokooleinowy słoneczni(...)
Cena: 10,39 zł
PLN https://dodomku.pl/BoboVita_kaszka_mlecznoryzowa_banan/18819.htmlmąka ryżowa 45,8 %, odtłuszczone mleko w proszku 22,4 %, odmineralizowana serwatka w proszku (z mleka) 11 %, cukier, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy, wysokooleinowy s(...)
Cena: 10,39 zł
PLN https://dodomku.pl/BoboVita_kaszka_mlecznoryzowa_malina/18820.htmlwoda użyta do przygotowania, warzywa 23 % (marchewka 15 %, pietruszka, por 1,5 %, seler), ryż gotowany 21 %, mięso z kurczaka 8 %, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy, natka (...)
Cena: 6,79 zł
PLN https://dodomku.pl/BoboVita_zupka_rosolek_z_kurczaka_z_ryzem/18865.htmlwarzywa 56 % (marchewka 35 %, ziemniaki 16 %, groszek 3 %, por 2 %), woda użyta do przygotowania, mięso z indyka 9,5 %, skrobia pszenna bezglutenowa, olej rzepakowy
Cena: 4,29 zł
PLN https://dodomku.pl/BoboVita_obiadek_warzywa_z_indykiem/20748.htmlwarzywa 41 % (groszek 18 %, cukinia 11 %, marchewka 7 %, zielona papryka, por), woda użyta do przygotowania, gotowany ryż 17 %, mięso z indyka 8 %, skrobia kukurydziana, olej (...)
Cena: 7,79 zł
PLN https://dodomku.pl/BoboVita_obiadek_risotto_z_indykiem/24252.htmlwarzywa 37 % (marchewka 19 %, pietruszka 7 %, seler, cebula, brokuły 2 %), woda użyta do przygotowania, gotowany ryż 19 %, mięso cielęce 8 %, olej rzepakowy, natka pietruszki,(...)
Cena: 6,79 zł
PLN https://dodomku.pl/BoboVita_zupka_rosolek_z_cieleciny_z_ryzem/24265.htmlwarzywa 49 % (odtworzony przecier pomidorowy 22 % , marchewka 17 %, pietruszka 5 %, por), wodą użyta do przygotowania, gotowany ryz 16 %, mięso z kurczaka 9,5 %, olej rzepakow(...)
Cena: 6,79 zł
PLN https://dodomku.pl/BoboVita_zupka_pomidorowa_z_kurczakiem_i_ryzem/24268.html2027-05-14







Koszyk z zakupami