BoboVita aż 200g Rosołek z kurczaka z ryżem, po 6. miesiącu

BoboVita
BoboVita aż 200g Rosołek z kurczaka z ryżemBoboVita aż 200g Rosołek z kurczaka z ryżem
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-08

pojemność

cena za kilogram

13,95 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852940491

5900852940491

Cena: 2,79 zł

2.79 PLN 2026-10-08 NewCondition

Czy warto kupić produkt aż 200g Rosołek z kurczaka z ryżem marki BoboVita?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt aż 200g Rosołek z kurczaka z ryżem marki BoboVita:

<p>&lt;p&gt;&amp;lt;p&amp;gt;&amp;amp;lt;p&amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;gt;woda użyta do przygotowania, warzywa 23 % (marchewka 15 %, pietruszka, por 1,5 %, seler), ryż gotowany 21 %, mięso z kurczaka 8 %, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy, natka pietruszki, zagęszczony sok cytrynowy&amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;lt;/p&amp;amp;gt;&amp;lt;/p&amp;gt;&lt;/p&gt;</p>


<p>&lt;p&gt;&amp;lt;p&amp;gt;&amp;amp;lt;p&amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;gt;Wartość odżywcza 100 g produktu Wartość energetyczna 222 kJ / 53 kcal Tłuszcz, w tym: 1,6 g - kwasy nasycone 0,2 g Węglowodany, w tym: 7 g - cukry 1 g Błonnik 1 g Białko 2,1 g S&amp;amp;amp;amp;oacute;l 0,04 g Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.&amp;amp;amp;lt;/p&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;lt;/p&amp;amp;gt;&amp;lt;/p&amp;gt;&lt;/p&gt;</p>


inne produkty w kategorii zupki

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak BoboVita aż 200g Rosołek z kurczaka z ryżem do kategorii zupki.

BoboVita aż 200g Jarzynowa z BoboVita aż 200g Jarzynowa z
kurczakiem po 5. miesiącu 200 g
13,95zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
33
Data przydatności
2026-10-07
BoboVita aż 200g Barszcz ukraiński BoboVita aż 200g Barszcz ukraiński
po 8. miesiącu 200 g
18,10zł/kg

Cena: 3,62 zł

PLN
1
56
Data przydatności
2026-11-28
BoboVita aż 200g Krupniczek BoboVita aż 200g Krupniczek
z cielęciną po 8. miesiącu 200 g
16,45zł/kg

Cena: 3,29 zł

PLN
1
62
Data przydatności
2026-10-15
BoboVita zupka rosołek z kurczaka BoboVita zupka rosołek z kurczaka
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
50
Data przyd. 2027-08-06
HiPP zupka jarzynowa HiPP zupka jarzynowa
krem BIO 125 g
41,12zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-02-29
BoboVita zupka rosołek z cielęciny BoboVita zupka rosołek z cielęciny
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
54
Data przyd. 2027-05-27
BoboVita zupka jarzynowa BoboVita zupka jarzynowa
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-01-15
BoboVita zupka marchewkowa BoboVita zupka marchewkowa
z ryżem po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-09-17

inne produkty marki BoboVita

Czy znasz już markę BoboVita? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki BoboVita od 30 września 2007.

BoboVita kaszka mleczno-ryżowa BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
3 owoce Smaczna Kolacja po 6. miesiącu 230 g
45,17zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-11-12
BoboVita kaszka ryżowa malina BoboVita kaszka ryżowa malina
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2027-10-09
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z indykiem po 5. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-01
BoboVita kaszka ryżowa banan BoboVita kaszka ryżowa banan
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-06
BoboVita obiadek marchewka BoboVita obiadek marchewka
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-13
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek kluseczki BoboVita obiadek kluseczki
z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-28
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z kurczakiem w pomidorach po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-24
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
w potrawce z cielęciną po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-07-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5