BoboVita Ratatouille drobiowe z kaszą bulgur, po 12. miesiącu

BoboVita
BoboVita Ratatouille drobiowe z kaszą bulgurBoboVita Ratatouille drobiowe z kaszą bulgur
masa netto

masa netto

250 g

pojemność

cena za kilogram

24,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3041091990860

3041091990860

Cena: 6,15 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.15 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Ratatouille drobiowe z kaszą bulgur marki BoboVita?

inne produkty w kategorii obiadki

Produkt Ratatouille drobiowe z kaszą bulgur firmy BoboVita znajduje się w kategorii obiadki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu obiadki:

kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek kluseczki BoboVita obiadek kluseczki
z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-28
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z kurczakiem w pomidorach po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-24
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
w potrawce z cielęciną po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-07-15
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywna potrawka BoboVita obiadek warzywna potrawka
z wołowiną 1-3 lata 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-11-25
Hipp BIO od pokoleń Kaszotto Hipp BIO od pokoleń Kaszotto
z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g
31,96zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
27
Data przydatności
2027-12-31
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Gulasz drobiowy BoboVita Gulasz drobiowy
z pieczarkami po 15. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2028-01-29
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Pasta z pomidorami szynką BoboVita Pasta z pomidorami szynką
i papryką po 15. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-09
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Makaron z morszczukiem BoboVita Makaron z morszczukiem
i warzywami po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-11-13

inne produkty marki BoboVita

Czy znasz już markę BoboVita? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki BoboVita od 30 września 2007.

BoboVita kaszka mleczno-ryżowa BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
3 owoce Smaczna Kolacja po 6. miesiącu 230 g
45,17zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-11-12
BoboVita kaszka ryżowa malina BoboVita kaszka ryżowa malina
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2027-10-09
BoboVita zupka rosołek z kurczaka BoboVita zupka rosołek z kurczaka
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
50
Data przyd. 2027-08-06
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z indykiem po 5. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-01
BoboVita kaszka ryżowa banan BoboVita kaszka ryżowa banan
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-06
BoboVita obiadek marchewka BoboVita obiadek marchewka
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-13
BoboVita zupka rosołek z cielęciny BoboVita zupka rosołek z cielęciny
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
54
Data przyd. 2027-05-27
BoboVita obiadek bukiet warzyw BoboVita obiadek bukiet warzyw
z kurczakiem po 8. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5