BoboVita Mus owocowy w tubce morele z jabłkiem i gruszką, po 6. miesiącu

BoboVita
52BoboVita Mus owocowy w tubce morele z jabłkiem i gruszką, po 6. miesiącu
nasza obietnica... Z owocami w tubkach BoboVita każda chwila ma pyszny smak, którym Twój maluch może się cieszyć w każdej sytuacji - w domu, w podróży, na spacerze. Twoje dziecko codziennie uczy się kochać pyszne jedzenie, a Ty możesz się cieszyć każdym radosnym "Mniam!”. gwarantujemy!!! Nasze owoce w tubkach BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy tego pewni, bo znamy je od sadzonki po gotowy, pyszny produkt! Ty też możesz być pewna, że składniki w tubkach BoboVita pochodzą w 100% z natury - wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych pól i sadów, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych. Zadbaliśmy też o to, by w tubkach BoboVita nie znalazły się zbędne substancje: Bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku* Bez dodatku cukru Produkt dla niemowląt i małych dzieci. Zawiera naturalnie występujące cukry z owoców. * zgodnie z przepisami prawa
BoboVita Mus owocowy w tubce morele z jabłkiem i gruszkąBoboVita Mus owocowy w tubce morele z jabłkiem i gruszką
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-13

pojemność

cena za kilogram

47,38 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852920110

5900852920110

Cena: 3,79 zł

20% rabatu przy zakupie 6 sztuk

3.79 PLN 2027-06-13 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Mus morele z jabłkiem i gruszką. Produkt utrwalony termicznie: pasteryzowany marki BoboVita?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano BoboVita Mus owocowy w tubce morele z jabłkiem i gruszką? Sprawdź listę składników:

jabłko 57,5 %, gruszka 17,5 %, banan 13 %, morela 12 %, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Wartości odżywcze (%)100 g produktu
Wartość energetyczna218/52 kJ/kcal
Tłuszcz, w tym:0,1 g
- kwasy nasycone0 g
Węglowodany, w tym:11 g
- cukry10 g
Błonnik1,7 g
Białko0,4 g
Sól0 g
Witamina C20 mg (80 %)*
*% zalecanego dziennego spożycia

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera

Producent marki BoboVita opisuje Mus morele z jabłkiem i gruszką. Produkt utrwalony termicznie: pasteryzowany tak:

nasza obietnica... Z owocami w tubkach BoboVita każda chwila ma pyszny smak, którym Twój maluch może się cieszyć w każdej sytuacji - w domu, w podróży, na spacerze. Twoje dziecko codziennie uczy się kochać pyszne jedzenie, a Ty możesz się cieszyć każdym radosnym "Mniam!”. gwarantujemy!!! Nasze owoce w tubkach BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy tego pewni, bo znamy je od sadzonki po gotowy, pyszny produkt! Ty też możesz być pewna, że składniki w tubkach BoboVita pochodzą w 100% z natury - wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych pól i sadów, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych. Zadbaliśmy też o to, by w tubkach BoboVita nie znalazły się zbędne substancje: Bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku* Bez dodatku cukru Produkt dla niemowląt i małych dzieci. Zawiera naturalnie występujące cukry z owoców. * zgodnie z przepisami prawa
Cechy:owocowe, bez dodatku cukru, jakość potwierdzona na 100 %
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Dziecko powyżej 12. miesiąca życia może jeść produkt bezpośrednio z tubki wyłącznie pod opieką dorosłego. Zakrętkę z opakowania należy trzymać poza zasięgiem dziecka.
Marka:BoboVita
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Mus morele z jabłkiem i gruszką. Produkt utrwalony termicznie: pasteryzowany.
Pozostałe informacje:Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk na dole opakowania. Przechowywanie i przygotowanie: przed otwarciem przechowuj produkt w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu zamkniętą tubkę możesz przechowywać w lodówce przez 24 godziny pod warunkiem, że dziecko nie jadło bezpośrednio z tubki.
Przygotowanie i stosowanie:Nie używaj produktu, jeśli opakowanie jest uszkodzone. Należy przestrzegać instrukcji właściwego przygotowania. Wymieszaj produkt w tubce przed podaniem. Wyciśnij zawartość tubki do miseczki lub bezpośrednio na łyżeczkę.
Rodzaj opakowania:Woreczek
Kraj pochodzenia:Poland
Adres producenta:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8 00-728 Warszawa
Adres zwrotny:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8 00-728 Warszawa

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Mus morele z jabłkiem i gruszką. Produkt utrwalony termicznie: pasteryzowany firmy BoboVita. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii desery

    BoboVita Mus owocowy w tubce morele z jabłkiem i gruszką w sklepie dodomku.pl należy do kategorii desery. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 194 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    20% rabatu przy zakupie 6 sztuk
    BoboVita Mus owocowy w tubce BoboVita Mus owocowy w tubce
    jabłko i truskawki z bananem po 6. miesiącu 80 g
    47,38zł/kg

    Cena: 3,79 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-06-27
    20% rabatu przy zakupie 6 sztuk
    BoboVita Mus z błonnikiem gruszka z BoboVita Mus z błonnikiem gruszka z
    buraczkiem i suszoną śliwką po 6. miesiącu 80 g
    47,38zł/kg

    Cena: 3,79 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-13
    20% rabatu przy zakupie 6 sztuk
    BoboVita Mus z wit.C dla odporności BoboVita Mus z wit.C dla odporności
    banan z jagodami i czarną porzeczką po 6. miesiącu 80 g
    47,38zł/kg

    Cena: 3,79 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-05-06
    20% rabatu przy zakupie 6 sztuk
    BoboVita Mus w tubce JogoMi! BoboVita Mus w tubce JogoMi!
    z truskawkami i malinami po 8. miesiącu 80 g
    47,38zł/kg

    Cena: 3,79 zł

    PLN
    1
    10
    Data przydatności
    2026-12-19
    HiPP Pierwsze jabłko BIO HiPP Pierwsze jabłko BIO
    Pierwsza Łyżeczka po 4. miesiącu 80 g
    53,63zł/kg

    Cena: 4,29 zł

    PLN
    1
    28
    Data przyd. 2028-02-29
    HiPP Pierwsza gruszka BIO HiPP Pierwsza gruszka BIO
    Pierwsza Łyżeczka po 4. miesiącu 80 g
    53,63zł/kg

    Cena: 4,29 zł

    PLN
    1
    39
    Data przyd. 2028-02-29
    20% rabatu przy zakupie 6 sztuk
    BoboVita Superbohater Mus burak BoboVita Superbohater Mus burak
    z jagodą po 6. miesiącu 80 g
    47,38zł/kg

    Cena: 3,79 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-03-02
    BoboVita deserek jabłka i banany BoboVita deserek jabłka i banany
    z kleikiem owsianym po 6. miesiącu 190 g
    34,16zł/kg

    Cena: 6,49 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2028-03-12

    inne produkty marki BoboVita

    Firma BoboVita prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 85 produktów marki BoboVita.

    BoboVita deserek brzoskwinie, BoboVita deserek brzoskwinie,
    jabłka i banany po 5. miesiącu 125 g
    42,72zł/kg

    Cena: 5,34 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2028-01-07
    BoboVita deserek sałatka BoboVita deserek sałatka
    z owoców lata po 5. miesiącu 125 g
    42,72zł/kg

    Cena: 5,34 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-12-08
    BoboVita deserek morele, banany BoboVita deserek morele, banany
    i jabłka po 6. miesiącu 190 g
    34,16zł/kg

    Cena: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-02-04
    BoboVita deserek JogoMi! jabłka, BoboVita deserek JogoMi! jabłka,
    jagody i banany po 6. miesiącu 190 g
    34,16zł/kg

    Cena: 6,49 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2027-05-28
    BoboVita kaszka mleczno-ryżowa BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
    3 owoce Smaczna Kolacja po 6. miesiącu 230 g
    45,17zł/kg

    Cena: 10,39 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-11-12
    BoboVita kaszka ryżowa malina BoboVita kaszka ryżowa malina
    po 6. miesiącu 180 g
    46,83zł/kg

    Cena: 8,43 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2027-10-09
    BoboVita zupka rosołek z kurczaka BoboVita zupka rosołek z kurczaka
    z ryżem po 6. miesiącu 190 g
    42,05zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    50
    Data przyd. 2027-08-06
    BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
    z indykiem po 5. miesiącu 125 g
    34,32zł/kg

    Cena: 4,29 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-06-01
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5