BoboVita Mus Jabłko z czarną porzeczką i acerolą, po 6. miesiącu

BoboVita

BoboVita Mus owocowy w kubeczku został przygotowany z myślą o najmłodszych. To smaczny mus z acerolą, naturalnie bogatą w witaminę C, która wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Dla zdrowia dziecka istotna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

BoboVita Mus Jabłko z czarną porzeczką i aceroląBoboVita Mus Jabłko z czarną porzeczką i acerolą
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

19,15 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3041092009561

3041092009561

Cena: 7,66 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.66 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Mus Jabłko z czarną porzeczką i acerolą firmy BoboVita.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników BoboVita:

Jabłko 86 %, czarna porzeczka 13 %, acerola w proszku 0,2 %.

 

Producent marki BoboVita opisuje Mus Jabłko z czarną porzeczką i acerolą tak:

BoboVita Mus owocowy w kubeczku został przygotowany z myślą o najmłodszych. To smaczny mus z acerolą, naturalnie bogatą w witaminę C, która wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Dla zdrowia dziecka istotna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.


inne produkty w kategorii desery

Produkt Mus Jabłko z czarną porzeczką i acerolą firmy BoboVita znajduje się w kategorii desery, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu desery:

HiPP BIO od pokoleń HiPP BIO od pokoleń
Jabłka-Brzoskwinie-Mango 4x100 g po 5. miesiącu 400 g
33,73zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-06-30
HiPP BIO od pokoleń, Jabłka-Morele HiPP BIO od pokoleń, Jabłka-Morele
4x100 g po 5. miesiącu 400 g
33,73zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-19
HiPP BIO od pokoleń, Krem HiPP BIO od pokoleń, Krem
z bananami i kakao po 7. miesiącu 400 g
33,73zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-02-23
HiPP BIO od pokoleń HiPP BIO od pokoleń
Jabłka-Jagody-Granaty 4x100 g po 6. miesiącu 400 g
33,73zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-07-01
BoboVita deserek jabłka z marchewką BoboVita deserek jabłka z marchewką
po 4. miesiącu 125 g
42,72zł/kg

Cena: 5,34 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2028-04-14
BoboVita deserek jabłka i banany BoboVita deserek jabłka i banany
z kleikiem owsianym po 6. miesiącu 190 g
34,16zł/kg

Cena: 6,49 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-03-12
HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe
z jogurtem BIO po 9. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-03-31
HiPP Owoce z kleikiem HiPP Owoce z kleikiem
z pełnego ziarna zbóż BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
24
Data przyd. 2027-11-30

inne produkty marki BoboVita

Czy znasz już markę BoboVita? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki BoboVita od 30 września 2007.

BoboVita kaszka mleczno-ryżowa BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
3 owoce Smaczna Kolacja po 6. miesiącu 230 g
45,17zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-11-12
BoboVita kaszka ryżowa malina BoboVita kaszka ryżowa malina
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2027-10-09
BoboVita zupka rosołek z kurczaka BoboVita zupka rosołek z kurczaka
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
50
Data przyd. 2027-08-06
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z indykiem po 5. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-01
BoboVita kaszka ryżowa banan BoboVita kaszka ryżowa banan
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-06
BoboVita obiadek marchewka BoboVita obiadek marchewka
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-13
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek kluseczki BoboVita obiadek kluseczki
z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-28
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z kurczakiem w pomidorach po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5