BoboVita Curry z kurczakiem i mango, warzywami i ryżem, po 15. miesiącu

BoboVita - 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku
BoboVita Curry z kurczakiem i mango, warzywami i ryżemBoboVita Curry z kurczakiem i mango, warzywami i ryżem
masa netto

masa netto

250 g

pojemność

cena za kilogram

23,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3041091990884

3041091990884

Cena: 5,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.99 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Produkt dla małych dzieci: Łagodne curry z kurczakiem i mango, warzywami i ryżem. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany firmy BoboVita.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Produkt dla małych dzieci: Łagodne curry z kurczakiem i mango, warzywami i ryżem. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany marki BoboVita:

warzywa 38 % (kawałki marchewki 10 %, puree z marchewki 10 %, cebula, cukinia 5,3 %, groszek 3,3 %, seler), woda użyta do przygotowania, gotowany ryż 17 %, mięso z kurczaka 8,6 %, mango 6%, skrobia kukurydziana, śmietana, przyprawy, oleje (rzepakowy, słonecznikowy), zioła, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
Wartość energetyczna294/70 kJ/kcal
Tłuszcz2,4 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe0,7 g
Węglowodany9,1 g
w tym cukry2,3 g
Błonnik1,4 g
Białko2,4 g
Sól0,24 g

Seler : Zawiera
Mleko : Zawiera

Producent marki BoboVita opisuje Produkt dla małych dzieci: Łagodne curry z kurczakiem i mango, warzywami i ryżem. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany tak:

- 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku
Cechy:do 3 lat, duże kawałki, jakość na 100 % potwierdzona
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Przed użyciem upewnij się, że talerzyk i folia nie zostały naruszone. Podczas jedzenia nie zostawiaj dziecka bez opieki.
Marka:BoboVita
O marce:BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Produkt dla małych dzieci: Łagodne curry z kurczakiem i mango, warzywami i ryżem. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany.
Pozostałe informacje:Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: patrz data na boku opakowania. Przed otwarciem przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.
Przygotowanie i stosowanie:- Pojemnik nie nadaje się do podgrzewania w piekarniku! - Jeśli podajesz produkt prosto z talerzyka, nie podawaj ponownie resztek niezjedzonego posiłku. - Nie podgrzewaj ponownie! - Niepodgrzewany wcześniej produkt po zdjęciu folii możesz przechowywać w lodówce po zamknięciu talerzyka wieczkiem przez 48 godzin. - Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania.
Rodzaj opakowania:Tacka
Adres producenta:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8 00-728 Warszawa
Adres zwrotny:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8 00-728 Warszawa

inne produkty w kategorii obiadki

Produkt Produkt dla małych dzieci: Łagodne curry z kurczakiem i mango, warzywami i ryżem. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany firmy BoboVita znajduje się w kategorii obiadki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu obiadki:

kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek kluseczki BoboVita obiadek kluseczki
z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-28
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z kurczakiem w pomidorach po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-24
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
w potrawce z cielęciną po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-07-15
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywna potrawka BoboVita obiadek warzywna potrawka
z wołowiną 1-3 lata 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-11-25
Hipp BIO od pokoleń Kaszotto Hipp BIO od pokoleń Kaszotto
z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g
31,96zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
27
Data przydatności
2027-12-31
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Gulasz drobiowy BoboVita Gulasz drobiowy
z pieczarkami po 15. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2028-01-29
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Pasta z pomidorami szynką BoboVita Pasta z pomidorami szynką
i papryką po 15. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-09
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Makaron z morszczukiem BoboVita Makaron z morszczukiem
i warzywami po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-11-13

inne produkty marki BoboVita

Poznaj produkty marki BoboVita - w aktualnej ofercie mamy 85 produktów BoboVita.

BoboVita kaszka mleczno-ryżowa BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
3 owoce Smaczna Kolacja po 6. miesiącu 230 g
45,17zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-11-12
BoboVita kaszka ryżowa malina BoboVita kaszka ryżowa malina
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2027-10-09
BoboVita zupka rosołek z kurczaka BoboVita zupka rosołek z kurczaka
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
50
Data przyd. 2027-08-06
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z indykiem po 5. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-01
BoboVita kaszka ryżowa banan BoboVita kaszka ryżowa banan
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-06
BoboVita obiadek marchewka BoboVita obiadek marchewka
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-13
BoboVita zupka rosołek z cielęciny BoboVita zupka rosołek z cielęciny
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
54
Data przyd. 2027-05-27
BoboVita obiadek bukiet warzyw BoboVita obiadek bukiet warzyw
z kurczakiem po 8. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5