BoboVita BIO bataty z indyczkiem i papryką, po 12. miesiącu

BoboVita

Produkt dla małych dzieci. - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - bez dodatku soli

BoboVita BIO bataty z indyczkiem i paprykąBoboVita BIO bataty z indyczkiem i papryką
BIO
masa netto

masa netto

250 g

pojemność

cena za kilogram

35,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852058103

5900852058103

Cena: 8,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.99 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Obiadek Bio dla małych dzieci: Bataty z indyczkiem i papryką. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany firmy BoboVita?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników BoboVita:

warzywa 54,6 % (bataty* 16 %, odtworzony przecier pomidorowy*, marchewka*, czerwona papryka* 10 %, cebula*), woda użyta do przygotowania, mięso z indyka* 8 %, pełnoziarnista mąka z pszenicy orkisz*, mąka ryżowa*, oliwa z oliwek* 1 %, wysokooleinowy olej słonecznikowy*, czosnek*, pieprz czarny*, *z rolnictwa ekologicznego


Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna 271/61 kJ/kcal
Tłuszcz, w tym: 2,0 g
- kwasy nasycone 0,2 g
Węglowodany, w tym: 7,9 g
- cukry 2,1 g
Błonnik 1,7 g
Białko 2,9 g
Sól 0,03 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnej zawartości sodu.  

Zboża zawierające gluten : Zawiera

Producent marki BoboVita opisuje Obiadek Bio dla małych dzieci: Bataty z indyczkiem i papryką. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany tak:

Produkt dla małych dzieci. - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - bez dodatku soli


Cechy:

z oliwą z oliwek


Marka:BoboVita
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Obiadek Bio dla małych dzieci: Bataty z indyczkiem i papryką. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany.
Pozostałe informacje:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-01 Rolnictwo UE/spoza UE
Przygotowanie i stosowanie:

Przechowywanie i przygotowanie: Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki, używając plastikowej łyżeczki. Podgrzej w „kąpieli wodnej", delikatnie wymieszaj. Sprawdź temperaturę produktu. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin. Nie przechowuj i nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania.


Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:

Nutricia Polska Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa


Adres zwrotny:

Nutricia Polska Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa


inne produkty w kategorii obiadki

BoboVita BIO bataty z indyczkiem i papryką w sklepie dodomku.pl należy do kategorii obiadki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 190 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek kluseczki BoboVita obiadek kluseczki
z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-28
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z kurczakiem w pomidorach po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-24
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
w potrawce z cielęciną po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-07-15
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywna potrawka BoboVita obiadek warzywna potrawka
z wołowiną 1-3 lata 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-11-25
Hipp BIO od pokoleń Kaszotto Hipp BIO od pokoleń Kaszotto
z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g
31,96zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
27
Data przydatności
2027-12-31
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Makaron z morszczukiem BoboVita Makaron z morszczukiem
i warzywami po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-11-13
HiPP Spaghetti Bolognese BIO HiPP Spaghetti Bolognese BIO
Data przydatności
2028-01-31
HiPP BIO od pokoleń, Kluseczki HiPP BIO od pokoleń, Kluseczki
kładzione z gulaszem z delikatnej wołowiny po 12. miesiącu 250 g
31,96zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
39
Data przydatności
2027-12-31

inne produkty marki BoboVita

Poznaj produkty marki BoboVita - w aktualnej ofercie mamy 85 produktów BoboVita.

BoboVita kaszka mleczno-ryżowa BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
3 owoce Smaczna Kolacja po 6. miesiącu 230 g
45,17zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-11-12
BoboVita kaszka ryżowa malina BoboVita kaszka ryżowa malina
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2027-10-09
BoboVita zupka rosołek z kurczaka BoboVita zupka rosołek z kurczaka
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
50
Data przyd. 2027-08-06
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z indykiem po 5. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-01
BoboVita kaszka ryżowa banan BoboVita kaszka ryżowa banan
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-06
BoboVita obiadek marchewka BoboVita obiadek marchewka
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-13
BoboVita zupka rosołek z cielęciny BoboVita zupka rosołek z cielęciny
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
54
Data przyd. 2027-05-27
BoboVita obiadek bukiet warzyw BoboVita obiadek bukiet warzyw
z kurczakiem po 8. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5