Bób ekologiczny Bio Planet

Bio Planet
Bób ekologiczny Bio PlanetBób ekologiczny Bio Planet
BIO
masa netto

masa netto

500 g

pojemność

cena za kilogram

39,98 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902605414624

5902605414624

Cena: 19,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
19.99 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Bób ekologiczny marki Bio Planet?

inne produkty w kategorii warzywa świeże

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bób ekologiczny Bio Planet do kategorii warzywa świeże.

Brukselka Brukselka
500g
16,98zł / kg

Cena: 8,49 zł

PLN
1
2
Dostawa z 2026-09-28
Fasolka szparagowa żółta Fasolka szparagowa żółta
500 g
13,28zł/kg

Cena: 6,64 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-28
Fasolka szparagowa zielona Fasolka szparagowa zielona
500g
13,20zł / kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
6
Dostawa z 2026-09-28
Pieczarki Pieczarki
500 g
19,98zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-28
Buraki gotowane EkoWital BIO Buraki gotowane EkoWital BIO
500 g
13,00zł/kg

Cena: 6,50 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-02-12
Papryka czerwona Papryka czerwona
900g
9,86zł / kg

Cena: 8,87 zł

PLN
1
4
Dostawa z 2026-09-28
Kalafior Kalafior
1 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
4
Dostawa z 2026-09-28
Ziemniaki młode z kaszubskiego Ziemniaki młode z kaszubskiego
pola. Odmiana Twister, typ kulinarny AB 1 kg

Cena: 3,35 zł

PLN
1
43
Dostawa z 2026-09-23

inne produkty marki Bio Planet

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bio Planet, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5