Biominki Wafle kukurydziano-jaglane niesolone BIO

Biominki
51Biominki Wafle kukurydziano-jaglane niesolone BIO
Biominki Wafle kukurydziano-jaglane niesolone BIOBiominki Wafle kukurydziano-jaglane niesolone BIO
BIO
masa netto

masa netto

62 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-11-25

pojemność

cena za kilogram

93,55 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904730012317

5904730012317

Cena: 5,80 zł

5.80 PLN 2026-11-25 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Wafle kukurydziano-jaglane niesolone BIO firmy Biominki.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Biominki Wafle kukurydziano-jaglane niesolone BIO? Sprawdź listę składników:

kaszka kukurydziana* (55 %), kasza jaglana* (44,5 %), olej rzepakowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1535kJ / 362 kcal
Tłuszcz - 2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,8 g
Węglowodany - 75 g
w tym cukry - 0.9 g
Błonnik - 1,7 g
Białko - 8,6 g
Sól - 0,10 g


Jakie recenzje zebrał produkt Wafle kukurydziano-jaglane niesolone BIO marki Biominki? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii wafle ryżowe, kukurydziane i inne

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Biominki Wafle kukurydziano-jaglane niesolone BIO do kategorii wafle ryżowe, kukurydziane i inne.

    Sonko wafle ryżowe naturalne Sonko wafle ryżowe naturalne
    130 g
    36,15zł/kg

    Cena: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    Data przyd. 2027-09-15
    Sonko wafle ryżowe z solą morską Sonko wafle ryżowe z solą morską
    130 g
    37,08zł/kg

    Cena: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-09-25
    Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni
    130 g
    37,31zł/kg

    Cena: 4,85 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2027-05-12
    Kupiec wafle ryżowe Kupiec wafle ryżowe
    wieloziarniste 20% Gratis 90 g
    50,89zł/kg

    Cena: 4,58 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-04-30
    Kupiec wafle ryżowe tradycyjne Kupiec wafle ryżowe tradycyjne
    90 g
    51,67zł/kg

    Cena: 4,65 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-06-30
    Sonko wafle ryżowe ze słonecznikiem Sonko wafle ryżowe ze słonecznikiem
    130 g
    38,38zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2027-05-31
    Kupiec Wafle ryżowe z solą Kupiec Wafle ryżowe z solą
    morską, lekkie i chrupkie 12 sztuk 120 g
    38,83zł/kg

    Cena: 4,66 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-05-30

    inne produkty marki Biominki

    Firma Biominki prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 18 maja 2016 - aktualnie dostępnych jest 9 produktów marki Biominki.

    Biominki Galaretki owocowe bez Biominki Galaretki owocowe bez
    BIO
    Biominki Galaretki owocowe bez Biominki Galaretki owocowe bez
    żelatyny BIO 100 g
    123,70zł/kg

    Cena: 12,37 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-11-08
    Biominki Wafle Gryczane niesolone Biominki Wafle Gryczane niesolone
    BIO 60 g
    79,67zł/kg

    Cena: 4,78 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-01
    Biominki Chrupki kukurydziane Biominki Chrupki kukurydziane
    bezglutenowe BIO 150 g
    69,40zł/kg

    Cena: 10,41 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-03-23
    Biominki Talarki gryczane BIO Biominki Talarki gryczane BIO
    55 g
    98,00zł/kg

    Cena: 5,39 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2026-11-25
    Biominki Andruty Kakaowe BIO Biominki Andruty Kakaowe BIO
    32 g
    140,31zł/kg

    Cena: 4,49 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-10-20
    Biominki Ryż chrupiący BIO Biominki Ryż chrupiący BIO
    75 g
    76,93zł/kg

    Cena: 5,77 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2027-03-31
    Biominki Kulki o smaku czekoladowym Biominki Kulki o smaku czekoladowym
    BIO 500 g
    39,12zł/kg

    Cena: 19,56 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-08-06
    Biominki Kulki miodowe BIO Biominki Kulki miodowe BIO
    Data przydatności
    2027-05-20
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5