5902448165097 5902448165097 Biominki
Biominki Galaretki owocowe bez Biominki Galaretki owocowe bez
BIO
Biominki Galaretki owocowe bez Biominki Galaretki owocowe bez
żelatyny BIO 100 g
123,70zł/kg

Cena: 12,37 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-08
5904730012317 5904730012317 Biominki
Biominki Wafle kukurydziano-jaglane Biominki Wafle kukurydziano-jaglane
niesolone BIO 62 g
93,55zł/kg

Cena: 5,80 zł

PLN
1
10
Biominki Wafle kukurydziano-jaglane
5 5
5 1 Biominki Wafle kukurydziano-jaglane
Data przyd. 2026-11-25
5904730012638 5904730012638 Biominki
Biominki Wafle Gryczane niesolone Biominki Wafle Gryczane niesolone
BIO 60 g
79,67zł/kg

Cena: 4,78 zł

PLN
1
1
Biominki Wafle Gryczane niesolone
5 5
5 2 Biominki Wafle Gryczane niesolone
Data przyd. 2026-12-01
5902983785590 5902983785590 Biominki
Biominki Chrupki kukurydziane Biominki Chrupki kukurydziane
bezglutenowe BIO 150 g
69,40zł/kg

Cena: 10,41 zł

PLN
1
3
Biominki Chrupki kukurydziane
5 5
5 1 Biominki Chrupki kukurydziane
Data przyd. 2027-03-23
5904730012683 5904730012683 Biominki
Biominki Talarki gryczane BIO Biominki Talarki gryczane BIO
55 g
98,00zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-11-25
5903900362009 5903900362009 Biominki
Biominki Andruty Kakaowe BIO Biominki Andruty Kakaowe BIO
32 g
140,31zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
5
Biominki Andruty Kakaowe BIO
5 5
5 1 Biominki Andruty Kakaowe BIO
Data przyd. 2026-10-20
5903900365079 5903900365079 Biominki
Biominki Ryż chrupiący BIO Biominki Ryż chrupiący BIO
75 g
76,93zł/kg

Cena: 5,77 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-03-31
5903900361828 5903900361828 Biominki
Biominki Kulki o smaku czekoladowym Biominki Kulki o smaku czekoladowym
BIO 500 g
39,12zł/kg

Cena: 19,56 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-06
5903900361835 5903900361835 Biominki
Biominki Kulki miodowe BIO Biominki Kulki miodowe BIO
Data przydatności
2027-05-20
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5