Bio Planet ryż okrągły pełnoziarnisty BIO

Bio Planet

Składniki:
ryż okrągły pełnoziarnisty* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Opis:
Ekologiczny ryż okrągły pełnoziarnisty charakteryzuje się specyficznym aromatem i zapachem, dzięki którym harmonijnie współgra z wieloma potrawami. Zachowuje wszystkie cenne składniki znajdujące się w łusce, dzięki czemu jest wartościowszy niż ziarno obłuszczone. Ryż okrągły polecamy do potraw typu risotto, zapiekanek ryżowych oraz sałatek.

Sposób przygotowania:
uprzednio wypłukany ryż gotować w proporcji 1:2 (1 porcja ryżu na 2 porcje wody) na małym ogniu ok. 35 min. 

Wartość odżywcza w 100 g:

Wartość energetyczna - 1479 kJ /  349 kcal

Tłuszcz - 2,2 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone -0,5 g

Węglowodany - 74 g

w tym cukry - 0,9 g

Białko - 7,2 g

Sól - 0,03 g

Bio Planet ryż okrągły pełnoziarnisty BIOBio Planet ryż okrągły pełnoziarnisty BIO
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-12

pojemność

cena za kilogram

19,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814668646

5907814668646

Cena: 19,25 zł

19.25 PLN 2027-03-12 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu ryż okrągły pełnoziarnisty BIO marki Bio Planet?

Producent marki Bio Planet opisuje ryż okrągły pełnoziarnisty BIO tak:

Składniki:
ryż okrągły pełnoziarnisty* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Opis:
Ekologiczny ryż okrągły pełnoziarnisty charakteryzuje się specyficznym aromatem i zapachem, dzięki którym harmonijnie współgra z wieloma potrawami. Zachowuje wszystkie cenne składniki znajdujące się w łusce, dzięki czemu jest wartościowszy niż ziarno obłuszczone. Ryż okrągły polecamy do potraw typu risotto, zapiekanek ryżowych oraz sałatek.

Sposób przygotowania:
uprzednio wypłukany ryż gotować w proporcji 1:2 (1 porcja ryżu na 2 porcje wody) na małym ogniu ok. 35 min. 

Wartość odżywcza w 100 g:

Wartość energetyczna - 1479 kJ /  349 kcal

Tłuszcz - 2,2 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone -0,5 g

Węglowodany - 74 g

w tym cukry - 0,9 g

Białko - 7,2 g

Sól - 0,03 g


inne produkty w kategorii ryż

Produkt ryż okrągły pełnoziarnisty BIO firmy Bio Planet znajduje się w kategorii ryż, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ryż:

Kupiec ryż biały Kupiec ryż biały
1 kg

Cena: 8,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-31
Sonko ryż biały długoziarnisty Sonko ryż biały długoziarnisty
1 kg

Cena: 7,32 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-02
Kuchnia Gosposi Ryż biały Kuchnia Gosposi Ryż biały
1 kg

Cena: 6,86 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-08-30
Bio Planet Ryż basmati biały BIO Bio Planet Ryż basmati biały BIO
1 kg

Cena: 17,60 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-12-04
Melvit Ryż Basmati Indie Melvit Ryż Basmati Indie
1 kg

Cena: 19,25 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-10-20
Bio Planet Ryż Jaśminowy biały Bio Planet Ryż Jaśminowy biały
bezglutenowy BIO 1 kg

Cena: 16,23 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-12-31
Familijne Przysmaki Ryż biały Familijne Przysmaki Ryż biały
długoziarnisty 1 kg

Cena: 5,12 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-03-30

inne produkty marki Bio Planet

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bio Planet? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5