Melvit Ryż Basmati Indie

Oglądasz produkt o nazwie Ryż Basmati Indie firmy Melvit.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Melvit:
| Wartości odżywcze (%) | suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1480 kJ / 349 kcal |
| Tłuszcz | 0,8 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 76 g |
| - w tym cukry | 0,2 g |
| Błonnik | 0,7 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
Producent marki Melvit opisuje Ryż Basmati Indie tak:
Melvit Ryż Basmati Indie w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ryż. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 58 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 8,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_bialy/26017.htmlCena: 8,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_ryz_bialy_dlugoziarnisty/26656.htmlCena: 11,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Ryz_bialy/57773.html2028-02-25
Cena: 19,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Ryz_basmati_bialy_BIO/70820.html2027-06-28
Cena: 17,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Ryz_Jasminowy_Bialy_Bezglutenowy_BIO/101086.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/SONKO_ryz_parboiled/26262.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Melvit, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 5,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32330.htmlCena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_Extra_drobna/32389.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_biala/32483.htmlCena: 5,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32497.html






Koszyk z zakupami