Bio Planete Olej słonecznikowy virgin BIO

Bio Planete

Olej przeznaczony do stosowania na surowo. Idealnie podkreśla smak ciepłych dań. Olej filtrowany.

Bio Planete Olej słonecznikowy virgin BIOBio Planete Olej słonecznikowy virgin BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-01

pojemność

cena za litr

35,64 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3445020002554

3445020002554

Cena: 17,82 zł

17.82 PLN 2027-06-01 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Bio Planete Olej słonecznikowy virgin BIO marki Bio Planete?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Bio Planete Olej słonecznikowy virgin BIO marki Bio Planete:

olej słonecznikowy* virgin (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 3404 kJ/828 kcal
Tłuszcz - 92 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 10 g
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone - 26 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone - 56 g
Węglowodany - 0,0 g
w tym cukry - 0,0 g
Białko - 0,0 g
Sól - 0,0 g
Witamina E - 64 mg (492% dziennej referencyjnej wartości spożycia)


Producent marki Bio Planete opisuje Bio Planete Olej słonecznikowy virgin BIO tak:

Olej przeznaczony do stosowania na surowo. Idealnie podkreśla smak ciepłych dań. Olej filtrowany.


Marka:

Bio Planete


inne produkty w kategorii olej, oliwa

Produkt Bio Planete Olej słonecznikowy virgin BIO firmy Bio Planete znajduje się w kategorii olej, oliwa, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu olej, oliwa:

Bio Planete Olej do gotowania Bio Planete Olej do gotowania
i smażenia BIO 500 ml
39,98zł/l

Cena: 19,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-30
Monini Delicato Oliwa z oliwek Monini Delicato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-06
Monini GranFruttato Oliwa z oliwek Monini GranFruttato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-08-27
Monini Classico Oliwa z oliwek Monini Classico Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
62,52zł/l

Cena: 31,26 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-27
Monini Olej z pestek winogron Monini Olej z pestek winogron
Data przyd. 2027-10-22
Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
virgin BIO 500 ml
72,90zł/l

Cena: 36,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01
Bio Planete Oliwa z oliwek do Bio Planete Oliwa z oliwek do
smażenia BIO 500 ml
94,28zł/l

Cena: 47,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-01
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
BIO
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
z Ghee BIO 500 ml
85,12zł/l

Cena: 42,56 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28

inne produkty marki Bio Planete

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bio Planete? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
virgin BIO 1 l

Cena: 71,15 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet Mąka kasztanowa Bio Planet Mąka kasztanowa
bezglutenowa BIO 400 g
48,63zł/kg

Cena: 19,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Bio Planete Olej kokosowy bezwonny Bio Planete Olej kokosowy bezwonny
BIO 400 ml
77,85zł/l

Cena: 31,14 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-01
Bio Planete Olej do Pizzy i Bio Planete Olej do Pizzy i
Makaronu o smaku Chili i Pomidora 250 ml
114,52zł/l

Cena: 28,63 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
Bio Planete Olej kokosowy Bio Planete Olej kokosowy
virgin BIO 950 ml
76,83zł/l

Cena: 72,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-07
Bio Planete Olej shea rafinowany Bio Planete Olej shea rafinowany
BIO 200 ml
223,35zł/l

Cena: 44,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5