Bio Planete Olej shea rafinowany BIO

Bio Planete

Olej shea BIO PLANÈTE to cząstka Afryki w europejskiej kuchni. To „złoto afrykańskich kobiet” jest nie tylko stosowane tradycyjnie w kosmetyce (do pielęgnacji skóry i włosów) i medycynie, ale jest także obecne w diecie.
Olej shea łatwo się rozsmarowuje, ma neutralny smak i zapach oraz dużą odporność na wysokie temperatury i dlatego nadaje się do pieczenia i smażenia.
Ze względu na te właściwości mieszkańcy regionów, w których jest wytwarzane, używają go tradycyjnie jako tłuszczu do smażenia i pieczenia.
Szczególną zaletą oleju shea BIO PLANÈTE jest to, że nadaje ono wypiekom wspaniale chrupiącą, rumianą skórkę.
Oprócz tego zastępuje zwykłe MASŁO pochodzenia zwierzęcego i może być stosowane jako wegańska pasta do smarowania chleba.

Bio Planete Olej shea rafinowany  BIOBio Planete Olej shea rafinowany  BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-30

pojemność

cena za litr

223,35 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3445020007887

3445020007887

Cena: 44,67 zł

44.67 PLN 2027-06-30 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Olej shea rafinowany BIO marki Bio Planete?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Olej shea rafinowany BIO marki Bio Planete:

olej shea* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 3700 kJ/900 kcal
Tłuszcz - 100 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 48 g
kwasy tłuszczowe jednonienasycone - 47 g
kwasy tłuszczowe wielonienasycone - 5,5 g
Zawiera znikome ilości węglowodanów, cukrów, białka i soli.


Producent marki Bio Planete opisuje Olej shea rafinowany BIO tak:

Olej shea BIO PLANÈTE to cząstka Afryki w europejskiej kuchni. To „złoto afrykańskich kobiet” jest nie tylko stosowane tradycyjnie w kosmetyce (do pielęgnacji skóry i włosów) i medycynie, ale jest także obecne w diecie.
Olej shea łatwo się rozsmarowuje, ma neutralny smak i zapach oraz dużą odporność na wysokie temperatury i dlatego nadaje się do pieczenia i smażenia.
Ze względu na te właściwości mieszkańcy regionów, w których jest wytwarzane, używają go tradycyjnie jako tłuszczu do smażenia i pieczenia.
Szczególną zaletą oleju shea BIO PLANÈTE jest to, że nadaje ono wypiekom wspaniale chrupiącą, rumianą skórkę.
Oprócz tego zastępuje zwykłe MASŁO pochodzenia zwierzęcego i może być stosowane jako wegańska pasta do smarowania chleba.


inne produkty w kategorii olej, oliwa

Produkt Olej shea rafinowany BIO firmy Bio Planete znajduje się w kategorii olej, oliwa, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu olej, oliwa:

Monini Classico Oliwa z oliwek Monini Classico Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 200 ml
89,00zł/l

Cena: 17,80 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-08-11
Kujawski olej rzepakowy Kujawski olej rzepakowy
1 litr

Cena: 12,18 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-03-04
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek bazylia 250 ml
91,96zł/l

Cena: 22,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-06-17
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek cytryna 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-25
Monini Delicato Oliwa z oliwek Monini Delicato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-06
Monini GranFruttato Oliwa z oliwek Monini GranFruttato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-08-27
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek cztery pieprze 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-08-16
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek rozmaryn 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-12-18

inne produkty marki Bio Planete

Czy znasz już markę Bio Planete? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bio Planete od 5 października 2012.

Bio Planete Olej sałatkowy Bio Planete Olej sałatkowy
tłoczony na zimno BIO 500 ml
47,98zł/l

Cena: 23,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-30
Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
virgin BIO 1 l

Cena: 71,15 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planete Olej do gotowania Bio Planete Olej do gotowania
i smażenia BIO 500 ml
39,98zł/l

Cena: 19,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-30
Bio Planete Olej słonecznikowy Bio Planete Olej słonecznikowy
virgin BIO 500 ml
35,64zł/l

Cena: 17,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-01
Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
virgin BIO 500 ml
72,90zł/l

Cena: 36,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01
Bio Planete Oliwa z oliwek do Bio Planete Oliwa z oliwek do
smażenia BIO 500 ml
94,28zł/l

Cena: 47,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-01
Bio Planet Mąka kasztanowa Bio Planet Mąka kasztanowa
bezglutenowa BIO 400 g
48,63zł/kg

Cena: 19,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
BIO
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
z Ghee BIO 500 ml
85,12zł/l

Cena: 42,56 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5