Bio Planet Płatki drożdżowe nieaktywne BIO

Bio Planet

Ekologiczne płatki drożdżowe nieaktywne to niezastąpiony składnik wielu dań wegetariańskich i wegańskich. Charakteryzują się delikatnym smakiem i zapachem. Poprawiają walory smakowe i odżywcze przygotowywanych posiłków. Mogą stanowić składnik sosów, pasztetów, past kanapkowych. Idealne jako dodatek do grillowanych i smażonych warzyw. Płatki nie są przeznaczone do wypieków.

Bio Planet Płatki drożdżowe nieaktywne BIOBio Planet Płatki drożdżowe nieaktywne BIO
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

216,30 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814667984

5907814667984

Cena: 21,63 zł

21.63 PLN 2027-06-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Płatki drożdżowe nieaktywne BIO marki Bio Planet?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Bio Planet:

drożdże*, mąka PSZENNA*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1434 kJ / 342 kcal
Tłuszcz - 6,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,3 g
Węglowodany - 32 g
w tym cukry - 3,0 g
Białko - 28 g
Sól - 1,0 g


Producent marki Bio Planet opisuje Płatki drożdżowe nieaktywne BIO tak:

Ekologiczne płatki drożdżowe nieaktywne to niezastąpiony składnik wielu dań wegetariańskich i wegańskich. Charakteryzują się delikatnym smakiem i zapachem. Poprawiają walory smakowe i odżywcze przygotowywanych posiłków. Mogą stanowić składnik sosów, pasztetów, past kanapkowych. Idealne jako dodatek do grillowanych i smażonych warzyw. Płatki nie są przeznaczone do wypieków.


inne produkty w kategorii pozostałe płatki

Wyrób firmy Bio Planet o nazwie Płatki drożdżowe nieaktywne BIO został przypisany do kategorii pozostałe płatki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Kupiec płatki owsiane górskie Kupiec płatki owsiane górskie
400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-09-30
Kupiec Płatki owsiane błyskawiczne Kupiec Płatki owsiane błyskawiczne
400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Lubella Mlekołaki płatki Lubella Mlekołaki płatki
śniadaniowe muszelki czekoladowe 250 g
23,96zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-08-30
Lubella Mlekołaki płatki śniada Lubella Mlekołaki płatki śniada
kuleczki czekoladowe 250 g
27,36zł/kg

Cena: 6,84 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-06-30
Mlekołaki płatki śniadaniowe Mlekołaki płatki śniadaniowe
kółka miodowe 250 g
24,72zł/kg

Cena: 6,18 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-08-30
Kupiec Coś Na Ząb Owsianka Kupiec Coś Na Ząb Owsianka
ze śliwkami 50 g
54,20zł/kg

Cena: 2,71 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-08-30
Kupiec Coś Na Ząb Owsianka Kupiec Coś Na Ząb Owsianka
z truskawkami 50 g
54,20zł/kg

Cena: 2,71 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-06-30
Kupiec Coś Na Ząb Owsianka Kupiec Coś Na Ząb Owsianka
malinowo-żurawinowa 50 g
54,20zł/kg

Cena: 2,71 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-08-30

inne produkty marki Bio Planet

Czy znasz już markę Bio Planet? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bio Planet od 6 marca 2012.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5