Bio Planet Ryż basmati biały BIO

Bio Planet Ekologiczny ryż Basmati biały charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Doskonały jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.
Bio Planet Ryż basmati biały BIOBio Planet Ryż basmati biały BIO
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Data przydatności:

2027-12-04

pojemność

cena za kilogram

17,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983782810

5902983782810

Cena: 17,60 zł

17.60 PLN 2027-12-04 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Ryż basmati biały BIO marki Bio Planet?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Bio Planet Ryż basmati biały BIO? Sprawdź listę składników:

Ryż Basmati biały* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość energetyczna - 1642 kJ / 389 kcal Tłuszcz - 0,6 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,2 g Węglowodany -78 g, w tym cukry - 0,1 g Białko - 7,4 g Sól - 0 g

Producent marki Bio Planet opisuje Ryż basmati biały BIO tak:

Ekologiczny ryż Basmati biały charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Doskonały jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.
Przygotowanie i stosowanie:SPOSÓB PRZYGOTOWANIA uprzednio wypłukany ryż gotować w proporcji 1:2 (1 porcja ryżu na 2 porcje wody) na małym ogniu ok. 25 min.

inne produkty w kategorii ryż

Wyrób firmy Bio Planet o nazwie Ryż basmati biały BIO został przypisany do kategorii ryż. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Kupiec ryż biały Kupiec ryż biały
1 kg

Cena: 8,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-31
Sonko ryż biały długoziarnisty Sonko ryż biały długoziarnisty
1 kg

Cena: 7,32 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-02
Bio Planet ryż okrągły Bio Planet ryż okrągły
BIO
Bio Planet ryż okrągły Bio Planet ryż okrągły
pełnoziarnisty BIO 1 kg

Cena: 19,25 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-12
Kuchnia Gosposi Ryż biały Kuchnia Gosposi Ryż biały
1 kg

Cena: 6,86 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-08-30
Melvit Ryż Basmati Indie Melvit Ryż Basmati Indie
1 kg

Cena: 19,25 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-10-20
Bio Planet Ryż Jaśminowy biały Bio Planet Ryż Jaśminowy biały
bezglutenowy BIO 1 kg

Cena: 16,23 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-12-31
Familijne Przysmaki Ryż biały Familijne Przysmaki Ryż biały
długoziarnisty 1 kg

Cena: 5,12 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-03-30

inne produkty marki Bio Planet

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bio Planet? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5