Bio Planet Płatki owsiane BIO

Bio Planet

Ekologiczne płatki OWSIANE uzyskuje się z gniecionych ziaren owsa. Płatki OWSIANE to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami. Sposób przygotowania: płatki gotować w proporcji 1:2 (1 porcja płatków na 2 porcje wody lub MLEKA) na wolnym ogniu ok. 10 minut od czasu do czasu mieszając.

Bio Planet Płatki owsiane BIOBio Planet Płatki owsiane BIO
BIO
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-12-10

pojemność

cena za kilogram

13,32 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664969

5907814664969

Cena: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-12-10 NewCondition

Czy warto kupić produkt Płatki owsiane BIO marki Bio Planet?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Płatki owsiane BIO marki Bio Planet:

ekologiczne płatki OWSIANE 100 %.


Wartość energetyczna - 1561 kJ / 371 kcal
Tłuszcz - 6,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,1 g
Węglowodany - 60 g
w tym cukry - 0,8 g
Błonnik - 9,7 g
Białko - 13 g
Sól - 0,01 g


Producent marki Bio Planet opisuje Płatki owsiane BIO tak:

Ekologiczne płatki OWSIANE uzyskuje się z gniecionych ziaren owsa. Płatki OWSIANE to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami. Sposób przygotowania: płatki gotować w proporcji 1:2 (1 porcja płatków na 2 porcje wody lub MLEKA) na wolnym ogniu ok. 10 minut od czasu do czasu mieszając.


Instrukcje dotyczące przygotowania:

płatki gotować w proporcji 1:2 (1 porcja płatków na 2 porcje wody lub MLEKA) na wolnym ogniu ok. 10 minut od czasu do czasu mieszając.


inne produkty w kategorii pozostałe płatki

Produkt Płatki owsiane BIO firmy Bio Planet znajduje się w kategorii pozostałe płatki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu pozostałe płatki:

Bio Planet Płatki owsiane Bio Planet Płatki owsiane
błyskawiczne BIO 600 g
14,43zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-07
Bio Planet Płatki owsiane górskie Bio Planet Płatki owsiane górskie
BIO 600 g
14,03zł/kg

Cena: 8,42 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-06-11
Bio Planet Płatki Owsiane Bio Planet Płatki Owsiane
Bezglutenowe BIO 600 g
15,60zł/kg

Cena: 9,36 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-04
Kupiec płatki owsiane górskie Kupiec płatki owsiane górskie
400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-09-30
Kupiec Płatki owsiane błyskawiczne Kupiec Płatki owsiane błyskawiczne
400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Bio Planet Płatki owsiane BIO Bio Planet Płatki owsiane BIO
300 g
17,37zł/kg

Cena: 5,21 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-12-10
Bio Planet Płatki owsiane górskie Bio Planet Płatki owsiane górskie
BIO 300 g
18,57zł/kg

Cena: 5,57 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-06-11
Melvit-Szczytno płatki Melvit-Szczytno płatki
pełnoziarniste błyskawiczne owsiane 400 g
12,23zł/kg

Cena: 4,89 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-10-21

inne produkty marki Bio Planet

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bio Planet? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bio Planet Płatki owsiane Bio Planet Płatki owsiane
błyskawiczne BIO 300 g
18,37zł/kg

Cena: 5,51 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-05-07
Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5