Kapusta biała młoda ekologiczna Bio Planet

Bio Planet
Kapusta biała młoda ekologiczna  Bio PlanetKapusta biała młoda ekologiczna  Bio Planet
BIO
masa netto

masa netto

2.26 kg

pojemność

cena za kilogram

kraj

Kraj pochodzenia

Wlochy UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

256354

Cena: 17,88 zł

17.88 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Kapusta biała młoda ekologiczna marki Bio Planet?

inne produkty w kategorii warzywa świeże

Wyrób firmy Bio Planet o nazwie Kapusta biała młoda ekologiczna został przypisany do kategorii warzywa świeże. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Ziemniaki młode z kaszubskiego Ziemniaki młode z kaszubskiego
pola. Odmiana Twister, typ kulinarny AB 1 kg

Cena: 3,24 zł

PLN
1
212
Wczorajsza dostawa
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
BIO
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
Planet 0.492 g
10,80zł/kg

Cena: 11,14 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-29
Papryka zielona ekologiczna Bio Papryka zielona ekologiczna Bio
Planet 0.424 g
16,57zł/kg

Cena: 9,37 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-29
Bataty pomarańczowe ekologiczne Bataty pomarańczowe ekologiczne
Bio Planet 0.965 g
14,68zł/kg

Cena: 14,25 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-23
Brokuł Brokuł
500g
12,30zł / kg

Cena: 6,15 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-28
Kapusta Kapusta
1 szt.

Cena: 5,99 zł

PLN
1
3
Dostawa z 2026-09-28
Seler Seler
1 kg

Cena: 5,62 zł

PLN
1
1
Dzisiejsza dostawa
Ogórki gruntowe Ogórki gruntowe
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Ryszard Prus 1 kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
7
Dostawa z 2026-09-28

inne produkty marki Bio Planet

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bio Planet? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5