Bio Food Powidełko śliwkowe BIO

Cena: 12,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Food_Powidelko_sliwkowe_BIO/82549.html2028-01-15
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Powidełko Śliwkowe - produkt pasteryzowany firmy Bio Food?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Bio Food Powidełko śliwkowe BIO? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 524 kJ / 123 kcal |
| Tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany | 30 g |
| w tym cukry | 21 g |
| Białko | 1,4 g |
| Sól | 0,04 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
Producent marki Bio Food opisuje Powidełko Śliwkowe - produkt pasteryzowany tak:
inne produkty w kategorii powidła
Bio Food Powidełko śliwkowe BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii powidła. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 8 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 7,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Lowicz_powidla_sliwkowe_z_wegierki/21060.htmlCena: 28,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Batom_ekologiczne_powidlo_sliwkowe_BC_BIO/46197.html2027-09-09
śliwki, cukier, substancja konserwująca: sorbinian potasu, Sporządzono z 182 g owoców na 100 g produktu
Cena: 5,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jamar_Powidla_sliwkowe/76520.htmlCena: 18,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Krokus_Powidla_sliwkowe_bez_dodatku_cukrow/114730.html2027-09-09
Firma Bio Food prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 18 września 2012 - aktualnie dostępnych jest 31 produktów marki Bio Food.
Cena: 9,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Food_Przecier_pomidorowy_bezglutenowy_BIO/36148.htmlburaki ćwikłowe* (91 %), ocet spirytusowy* (5 %), cukier trzcinowy* (3,8 %), sól kłodawska (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Food_Buraczki_tarte_bezglutenowe_BIO/36151.htmlSok z marchwi kwaszonej, ten sok jest produktem innowacyjnym na skalę krajową. Zachowując wszystkie walory soków kwaszonych smak tego soku jest bardzo zbliżony do smaku soku z(...)
Cena: 8,47 zł
PLN https://dodomku.pl/BIOFOOD_ekologiczny_sok_BIO_z_marchwi_kwaszonej/37106.htmlCena: 6,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Food_ekologiczny_sok_z_ogorkow_kwaszonych_BIO/37107.htmlCena: 14,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Food_Ocet_jablkowy_BIO/38186.htmlsok z ekologicznych buraków kiszonych 70 %, sok z ekologicznych selerów kiszonych 25 %, ekologiczny cukier trzcinowy 3 %, ekologiczne przyprawy 1 % (liść laurowy, ziele angiel(...)
Cena: 10,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Food_Barszcz_z_burakow_kiszonych_bezglutenowy_BIO/38187.htmlCena: 9,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Food_Kapusta_kiszona_z_marchewka_BIO/38319.htmlCena: 10,41 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Food_Ocet_jablkowy_BIO/39703.html2028-02-19






Koszyk z zakupami