Big Nature Bio Olej konopny tłoczony na zimno

Zainteresował Cię produkt Bio olej konopny tłoczony na zimno marki Big Nature?
Jak powstał produkt Bio olej konopny tłoczony na zimno firmy Big Nature - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartości odżywcze na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3760 kJ / 900 kcal |
| Tłuszcz | 100 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 14 g |
| w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 76 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Producent marki Big Nature opisuje Bio olej konopny tłoczony na zimno tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Bio olej konopny tłoczony na zimno firmy Big Nature? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii olej, oliwa
Big Nature Bio Olej konopny tłoczony na zimno w sklepie dodomku.pl należy do kategorii olej, oliwa. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 62 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 9,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Kujawski_Olej_z_pierwszego_tloczenia_z_czosnkiem/41277.html2027-04-15
Cena: 6,94 zł
PLN https://dodomku.pl/Kujawski_Olej_z_pierwszego_tloczenia_z_bazylia/41278_2411056_694.html2026-06-06
rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (96,4%), pomidory (1,3%), czosnek (0,5%), bazylia (0,1%), sól, oregano, ekstrakt czosnku, aromaty naturalne
Cena: 9,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Kujawski_Olej_z_pierwszego_tloczenia_z_pomidorami_czosnkiem_i_bazylia/41280.html2027-08-04
Cena: 24,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Oleofarm_Olej_sezamowy/43788_2381679_2421.htmlCena: 22,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Oleofarm_olej_lniany_tloczony_na_zimno/43855.htmlCena: 28,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Oliwa_z_oliwek_extra_virgin_dla_dzieci_BIO/50848.htmlinne produkty marki Big Nature
Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Big Nature, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 3,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Kolendra_mielona/112027.html2026-09-29
Cena: 6,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Lisc_laurowy_mielony/112028.htmlCena: 5,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Kurkuma_mielona/112031.html2027-12-14
Cena: 4,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Czosnek_mielony/112032.html2027-07-11
Orzechy arachidowe niesolone, rodzynki, nerkowiec, orzechy laskowe, słonecznik łuskany, orzechy włoskie.
Cena: 8,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Mieszanka_studencka/112034.html2027-03-31
Cena: 8,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Sliwka_suszona/112035.html2027-01-31
Cena: 8,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Sol_himalajska_rozowa_drobna/112037.html






Koszyk z zakupami