Big Nature Bio mąka kokosowa

Czy warto kupić produkt Bio mąka kokosowa marki Big Nature?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Bio mąka kokosowa marki Big Nature:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna w 100 g (kJ/kcal): | 1742/416 |
| Tłuszcz | 13,95 g |
| W tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,218 g |
| Węglowodany | 58,82 g |
| W tym cukry | 20,68 g |
| Błonnik | 6,2 g |
| Białko | 15,55 g |
| Sól | 0,19 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Big Nature opisuje Bio mąka kokosowa tak:
inne produkty w kategorii mąka
Wyrób firmy Big Nature o nazwie Bio mąka kokosowa został przypisany do kategorii mąka. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlMąka ziemniaczana\n\nOtrzymywana jest przez mechaniczne oddzielenie ziarenek skrobi od pozostałych części składowych ziemniaka. Gotowy produkt to biały proszek bez smaku i zap(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_maka_ziemniaczana/28772.htmlinne produkty marki Big Nature
Może zainteresują Cię również inne towary firmy Big Nature? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 6,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Lisc_laurowy_mielony/112028.htmlCena: 24,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Erytrytol/112030.html2028-07-18
Cena: 4,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Czosnek_mielony/112032.html2027-07-11
Cena: 8,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Sol_himalajska_rozowa_drobna/112037.htmlCena: 29,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Olej_z_czarnuszki_tloczony_na_zimno/112042.html2027-03-04
Cena: 17,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Bio_Olej_sezamowy_tloczony_na_zimno/112043.html2027-08-31
Cena: 20,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Bio_olej_kokosowy_Extra_Virgin/112044.html2027-06-15






Koszyk z zakupami