Bieluch serek naturalny Bez Laktozy

| Wartości odżywcze (%) | 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 529 kJ/127 kcal |
| Tłuszcz | 8,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,5 g |
| Węglowodany | 4,0 g |
| w tym cukry | 4,0 g |
| Białko | 8,6 g |
| Sól* | 0,10 g |
| * Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu w mleku. |
| Mleko : | Zawiera |
Cena: 7,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_smietankowy/19747.htmlCena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_z_ziolami/19749.htmlCena: 7,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_jogurtowy/20983.htmlCena: 7,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_z_chrzanem/20984.htmlCena: 7,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_ze_szczypiorkiem_i_cebula/28218.htmlser twarogowy, jogurt naturalny, białka mleka, czosnek niedźwiedzi, sól, naturalne aromaty, zioła, cebula, czosnek
Cena: 7,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_z_czosnkiem_niedzwiedzim/28219.htmlCena: 7,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_z_ogorkiem_i_ziolami/28972.html






Koszyk z zakupami