Bieluch Twaróg półtłusty

Oglądasz produkt o nazwie Twaróg półtłusty firmy Bieluch.
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Bieluch Twaróg półtłusty? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 485 kJ / 115 kcal |
| Tłuszcz | 4,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Węglowodany | 3,8 g |
| w tym cukry* | 3,8 g |
| Białko | 16 g |
| Sól** | 0,10 g |
| *Zawiera naturalnie występujące cukry - cukier mleczny. | |
| **Zawartość soli wynika z naturalnie występującego sodu. |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Bieluch opisuje Twaróg półtłusty tak:
inne produkty w kategorii sery białe (twaróg, feta, mozzarella...)
Produkt Twaróg półtłusty firmy Bieluch znajduje się w kategorii sery białe (twaróg, feta, mozzarella...), poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu sery białe (twaróg, feta, mozzarella...):
Cena: 6,11 zł
PLN https://dodomku.pl/Polmlek_Ulubiony_twarog_poltlusty_4.2_tl./48985.htmlCena: 5,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Polmlek_Ulubiony_twarog_chudy_0.7_tl./48987.htmlCena: 6,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Wloszczowa_Twarog_poltlusty/118362.htmlCena: 10,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Piatnica_Mascarpone_serek/25750.htmlCena: 13,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakoma_Regnum_Mascarpone_Ser/88900.htmlCena: 8,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakoma_Ser_Ricotta/97540.html2026-06-10






Koszyk z zakupami