Bieluch Twaróg chudy

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Twaróg chudy firmy Bieluch.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Twaróg chudy marki Bieluch:
| Wartości odżywcze (%) | 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 366 kJ / 86 kcal |
| Tłuszcz | 0,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,0 g |
| Węglowodany | 3,5 g |
| w tym cukry* | 3,5 g |
| Białko | 18,0 g |
| Sól** | 0,10 g |
| *Zawiera naturalnie występujące cukry - cukier mleczny. | |
| **Zawartość soli wynika z naturalnie występującego sodu. |
Producent marki Bieluch opisuje Twaróg chudy tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Twaróg chudy firmy Bieluch? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii sery białe (twaróg, feta, mozzarella...)
Bieluch Twaróg chudy w sklepie dodomku.pl należy do kategorii sery białe (twaróg, feta, mozzarella...). W tym dziale aktualnie dostępnych jest 65 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Piatnica_twarog_wiejski_tlusty_8_tl./25800.htmlCena: 6,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Piatnica_twarog_wiejski_poltlusty_4_tl./26022.htmlCena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Piatnica_twarog_wiejski_lekki_0_tl./27832.htmlCena: 6,11 zł
PLN https://dodomku.pl/Polmlek_Ulubiony_twarog_poltlusty_4.2_tl./48985.htmlCena: 7,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakoma_Ser_Ricotta/97540_2428344_758.html2026-06-10
Cena: 5,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Laciaty_Twarog_chudy_klinek/127012.html






Koszyk z zakupami