Bielmar Beskidzki olej rzepakowy

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Olej rzepakowy firmy Bielmar.
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Bielmar Beskidzki olej rzepakowy? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml (92 g) produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3404 kJ / 828 kcal |
| Tłuszcz, w tym | 92 g |
| kwasy tłuszczowe nasycone | 6,0 g |
| kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 60 g |
| kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 26 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina E | 25 mg (208 %*) |
| Witamina K | 69 µg (92 %*) |
| Kwas alfa-linolenowy (mega-3) | 8,0 g |
| * % dziennej referencyjnej wartości spożycia witamin (dla osób dorosłych) |
Producent marki Bielmar opisuje Olej rzepakowy tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Olej rzepakowy firmy Bielmar. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 11 ocen.
- Marek , 2024-09-10 14:09:39Ok.
inne produkty w kategorii olej, oliwa
Produkt Olej rzepakowy firmy Bielmar znajduje się w kategorii olej, oliwa, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu olej, oliwa:
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kujawski_olej_rzepakowy/19864.htmlCena: 8,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Polski_olej_rzepakowy/49235.htmlCena: 9,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Niezbedny_Olej_rzepakowy/103684.html2027-02-28
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bartek_olej_slonecznikowy/28244.html85 % rafinowana oliwa z wytłoczyn z oliwek, 15 % oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia
Cena: 33,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Basso_Oliwa_z_wytloczyn_oliwek/68193.html2027-03-30
Cena: 34,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planete_Olej_do_gotowania_i_smazenia_BIO/101812.htmlCena: 24,86 zł
PLN https://dodomku.pl/So_Well_Olej_ryzowy/125594.html2026-11-30
Cena: 27,29 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Olej_lniany_tloczony_na_zimno/129176.html2026-08-18
Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bielmar? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
woda, oleje roślinne (rzepakowy, słonecznikowy), tłuszcz palmowy, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), sól (0,5 %), bezwodny(...)
Cena: 5,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Bielmar_Sniadaniowa_margaryna_maslany_smak/89216.htmloleje roślinne (palmowy [48 %]; rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach), woda, mleko ukwaszone płynne (4 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, mo(...)
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bielmar_Margaryna_Palma/93908.htmloleje roślinne: palmowy, rzepakowy, słonecznikowy w zmiennych proporcjach, woda, tłuszcz roślinny rzepakowy częściowo uwodorniony, bezwodny tłuszcz mleczny (6%), mleko ukwaszo(...)
Cena: 3,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Bielmar_Beskidzki_Miks_Ekstra_maslany/96859.htmlwoda, oleje roślinne (rzepakowy, słonecznikowy), tłuszcz palmowy, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), sól (0,5 %), bezwodny(...)
Cena: 5,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Bielmar_Sniadaniowa_margaryna_o_smaku_smietankowego_masla/106118.html






Koszyk z zakupami