Biały jeleń mydło naturalne w płynie z pompką

Biały jeleń
42Biały jeleń mydło naturalne w płynie z pompką
Właściwości - specjalnie opracowana formuła przebadana dermatologicznie przez niezależne laboratorium - do codziennej higieny każdego rodzaju skóry, również wrażliwej ze skłonnością do alergii - zawiera naturalne składniki - skutecznie oczyszcza nie wysuszając i nie podrażniając skóry - przyjazne dla środowiska - bezzapachowe
Biały jeleń mydło naturalne w płynie z pompkąBiały jeleń mydło naturalne w płynie z pompką
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

26,74 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900133002931

5900133002931

Cena: 13,37 zł

Produkt chwilowo niedostępny
13.37 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Biały jeleń mydło naturalne w płynie z pompką marki Biały jeleń?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Biały jeleń mydło naturalne w płynie z pompką? Sprawdź listę składników:

Aqua, Cocamide DEA, Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Glycerin, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Piroctone Olamine

Producent marki Biały jeleń opisuje Biały jeleń mydło naturalne w płynie z pompką tak:

Właściwości - specjalnie opracowana formuła przebadana dermatologicznie przez niezależne laboratorium - do codziennej higieny każdego rodzaju skóry, również wrażliwej ze skłonnością do alergii - zawiera naturalne składniki - skutecznie oczyszcza nie wysuszając i nie podrażniając skóry - przyjazne dla środowiska - bezzapachowe
Cechy:hipoalergiczny, 100-letnia tradycja warzenia mydła, dla każdego rodzaju skóry
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Marka:Biały Jeleń
Przechowywanie:Najlepiej zużyć przed końcem: data na opakowaniu. Możliwe różnice konsystencji i koloru są zjawiskiem naturalnym i mogą wynikać ze zmian temperatury otoczenia.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia Niewielką ilość mydła nanieść na wilgotną skórę, rozmasować, spłukać wodą.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Biały jeleń mydło naturalne w płynie z pompką firmy Biały jeleń. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii mydło

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Biały jeleń mydło naturalne w płynie z pompką do kategorii mydło.

    Dove mydło w płynie zapas Beauty Dove mydło w płynie zapas Beauty
    Cream Wash 500 ml
    25,98zł/l

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    7
    Luksja Creamy & Soft Kremowe Luksja Creamy & Soft Kremowe
    mydło w płynie łagodzące 500 ml
    14,44zł/l

    Cena: 7,22 zł

    PLN
    1
    47
    Data przyd. 2028-10-30
    Luksja Creamy & Soft Kremowe Luksja Creamy & Soft Kremowe
    mydło w płynie nawilżające, len i mleczko ryżowe 500 ml
    14,44zł/l

    Cena: 7,22 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-11-30
    Biały Jeleń mydło w kostce Biały Jeleń mydło w kostce
    naturalne hipoalergiczne 150 g
    53,27zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    59
    Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
    mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
    61,43zł/l

    Cena: 18,43 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2036-11-25
    Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
    roslinne z oliwą z oliwek SENSITIVE 1 litr

    Cena: 41,31 zł

    PLN
    1
    1
    Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
    roslinne z oliwą z oliwek Lawendowo-oliwkowe 300 ml
    69,97zł/l

    Cena: 20,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-01-29
    Szare mydło naturalne Szare mydło naturalne
    200 g
    25,65zł/kg

    Cena: 5,13 zł

    PLN
    1
    53
    Data przydatności
    2028-11-17
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5