Balcerzak Kiełbasa krakowska podsuszana

Zainteresował Cię produkt Kiełbasa krakowska podsuszana. Kiełbasa wieprzowa, grubo rozdrobniona, wędzona, parzona, podsuszana, w plastrach marki Balcerzak?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kiełbasa krakowska podsuszana. Kiełbasa wieprzowa, grubo rozdrobniona, wędzona, parzona, podsuszana, w plastrach marki Balcerzak:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 617 kJ / 147 kcal |
| Tłuszcz: | 6,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 2,6 g |
| Węglowodany: | 3,1 g |
| w tym cukry: | 0,3 g |
| Białko: | 18,3 g |
| Sól: | 2,6 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Balcerzak opisuje Kiełbasa krakowska podsuszana. Kiełbasa wieprzowa, grubo rozdrobniona, wędzona, parzona, podsuszana, w plastrach tak:
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Balcerzak Kiełbasa krakowska podsuszana w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kiełbasy, parówki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 128 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
mięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 125 g mięsa wieprzowego), sól, naturalne aromaty, ekstrakty przypraw i owoców, przyprawy
Cena: 10,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Dolina_Dobra_Kielbasa_krakowska/107171.htmlmięso z kurczaka, mięso z indyka, skrobia, sól, substancja żelująca: alginian sodu, przyprawy, aromaty, acerola w proszku, Ze 145 g mięsa drobiowego (w tym 111 g mięsa z kurcz(...)
Cena: 9,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_Gryzzale_Kabanoski_drobiowe/85015.htmlmięso z szynki wieprzowej, mięso cielęce, sól, substancja żelująca: alginian sodu, przyprawy, aromaty, acerola w proszku, Ze 160 g mięsa (w tym 152 g mięsa z szynki wieprzowej(...)
Cena: 9,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_kabanosy_wieprzowe_Gryzzale/102236.htmlmięso wieprzowe (91%), sól, skrobia, stabilizatory: E326, E261, E451, substancja zagęszczająca: E407, regulator kwasowości: E331, przeciwutleniacz: E301, hydrolizat białka soj(...)
Cena: 6,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Balcerzak_Kielbasa_zywiecka/103658.htmlmięso wieprzowe z szynki, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu, Na 100 g wyrobu gotowego zużyto 146 (...)
Cena: 21,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Krakus_Krakowska_sucha_z_szynki/105378.htmlmięso wieprzowe z szynki (100 g produktu wytworzono ze 146 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, przyprawy, aromaty, glukoza, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (askorbinian sodu)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Krakus_Krakowska_sucha_z_szynki_wieprzowa/105379.htmlFirma Balcerzak prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 3 października 2012 - aktualnie dostępnych jest 4 produktów marki Balcerzak.
Cena: 33,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Miod_nektarowy_eukaliptusowy_BIO/114805.html2028-11-27
Schab wieprzowy 92%, stabilizatory: E326, E261, E451; sól, wywar z przypraw, maltodekstryna, aromaty, glukoza, przeciwutleniacz: E301; substancja konserwująca: E250.
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Balcerzak_poledwica_pieczona/122330.html2026-05-26






Koszyk z zakupami