Bakoma Satino Napój mleczny kawowy Cappuccino

Bakoma
47Bakoma Satino Napój mleczny kawowy Cappuccino
Bakoma Satino Napój mleczny kawowy CappuccinoBakoma Satino Napój mleczny kawowy Cappuccino
pojemność netto

pojemność netto

230 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-21

pojemność

cena za litr

28,39 zł / l

ocena

ranking

4.1/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197017575

5900197017575

Cena: 6,53 zł

Kup 6 szt. po 6.43 zł/szt
6.53 PLN 2027-02-21 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Napój mleczny kawowy typu kawa cappuccino. Produkt UHT firmy Bakoma?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Napój mleczny kawowy typu kawa cappuccino. Produkt UHT marki Bakoma:

mleko 91 %, cukier, woda, ekstrakt kawy 1,2 %, ekstrakt słodu jęczmiennego, aromaty, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
Wartość energetyczna257 kJ / 61 kcal
Tłuszcz1,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,9 g
Węglowodany9,2 g
w tym cukry8,8 g
Białko3,0 g
Sól0,12 g

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Zawiera

Producent marki Bakoma opisuje Napój mleczny kawowy typu kawa cappuccino. Produkt UHT tak:

idealne zamiast filiżanki kawy, firma polska
Marka:Bakoma
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Napój mleczny kawowy typu kawa cappuccino. Produkt UHT.
Pozostałe informacje:Masa netto: 250 g e / 240 ml
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na boku butelki lub na nakrętce. Przechowywać w temperaturze od: +2 °C do +8 °C.
Przygotowanie i stosowanie:Wstrząśnij przed spożyciem
Rodzaj opakowania:Butelka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Napój mleczny kawowy typu kawa cappuccino. Produkt UHT firmy Bakoma? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    inne produkty w kategorii jogurty owocowe

    Produkt Napój mleczny kawowy typu kawa cappuccino. Produkt UHT firmy Bakoma znajduje się w kategorii jogurty owocowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu jogurty owocowe:

    Bakoma Jogurt kremowy z malinami i Bakoma Jogurt kremowy z malinami i
    granolą 230 g
    36,70zł/kg

    Cena: 8,44 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-11-02
    Bakoma Jogurt kremowy z Bakoma Jogurt kremowy z
    brzoskwiniami i granolą 230 g
    36,70zł/kg

    Cena: 8,44 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2026-10-30
    Bakoma Jogurt kremowy z czarną Bakoma Jogurt kremowy z czarną
    porzeczką i granolą 230 g
    36,70zł/kg

    Cena: 8,44 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2026-10-25
    Bakoma Jogurt kremowy z wiśnią, Bakoma Jogurt kremowy z wiśnią,
    czereśnią i granolą 230 g
    36,70zł/kg

    Cena: 8,44 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-10-24
    Bakoma Jogurt kremowy z Bakoma Jogurt kremowy z
    bananami, kawałkami czekolady i granolą 230 g
    35,57zł/kg

    Cena: 8,18 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2026-11-03
    Danone Actimel - jogurt Danone Actimel - jogurt
    wzmacniający odporność truskawkowy 400 g
    29,98zł/kg

    Cena: 11,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-10-17
    Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
    malinowy 380 g
    16,50zł/kg

    Cena: 6,27 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2026-10-26
    Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
    truskawkowy 380 g
    16,53zł/kg

    Cena: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2026-10-26

    inne produkty marki Bakoma

    Czy znasz już markę Bakoma? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bakoma od 15 maja 2008.

    Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
    brzoskwiniowy z mango 380 g
    16,53zł/kg

    Cena: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2026-10-26
    Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
    kawowy 380 g
    16,53zł/kg

    Cena: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2026-10-26
    Bakoma Satino Napój mleczny Bakoma Satino Napój mleczny
    kawowy Latte 250 g
    26,12zł/kg

    Cena: 6,53 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-02-18
    Bakoma Satino Napój mleczny Bakoma Satino Napój mleczny
    kawowy Espresso 250 g
    26,12zł/kg

    Cena: 6,53 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-02-21
    Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
    poziomkowy 380 g
    16,53zł/kg

    Cena: 6,28 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2026-10-17
    Bakoma Twist jogurt do picia owoce Bakoma Twist jogurt do picia owoce
    leśne 380 g
    16,50zł/kg

    Cena: 6,27 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2026-10-31
    Bakoma Men napój proteinowy o smaku Bakoma Men napój proteinowy o smaku
    waniliowym 380 g
    21,66zł/kg

    Cena: 8,23 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-01-12
    Bakoma Men napój proteinowy o smaku Bakoma Men napój proteinowy o smaku
    bananowym 380 g
    21,63zł/kg

    Cena: 8,22 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2026-12-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5